23 Temmuz 2024

EzineTürk

Haberin Doğru Adresi

ERDİNÇ CEYHAN ; ” ÇOCUKLAR BİZİM DÜNÜMÜZ, YARINIMIZ VE GELECEĞİMİZDİR”

CHP Ezine İl genel Meclis Üyeleri Erdinç Ceyhan ve Hüseyin Aşkın Gülşen’in girişimleri ile ilçeye bağlı Üvecik ve Kızıltepe köylerine çocuk oyun grupları hediye edildi.

İl Genel Meclis Üyesi Ceyhan beraberinde CHP Ezine İlçe Başkanı Caner Şahin ve CHP  Ezine İl Genel Meclis Üyesi Gülşen ile birlikte Üvecik ve Kızltepe Köylerine hediye edilen ve kurulumu yapılan çocuk oyun gruplarını yerinde görmek, vatandaşlarla bir araya gelmek amacıyla köy ziyaretinde bulundu.

“Çocuklar bizim dünümüz, yarınımız ve geleceğimizdir” diyerek açıklamalarda bulunan CHP Ezine İl Genel Meclis Üyesi Erdinç Ceyhan, “Ülkemizin geleceği için çocuklarımız çok önemli. Onlar Bizim yarınlarımız. Çocuklarımızı yarınlara taşımak bizim en asli görevimiz. Köylerdeki yerleşim alanlarında yaşayan çocuklarımızın daha sağlıklı ve güvenli ortamda oynayabilmesi ve arkadaşları ile birlikte daha mutlu ve vakit geçirebilmeleri için köylerimizde uygun alanlarda oyun gurupları kurulum çalışmalarımızı gerçekleştiriyoruz. Çocuklarımız için elimizden geldiğince hem oyun hem spor hem de sosyal alanlar oluşturmaya devam edeceğiz” dedi.

Üvecik Köyü Muhtarı Tuncer Şaşkın ve Kızıltepe Köyü Muhtarı Erol Çevik ise yaptığı açıklamada, köylerine hediye edilerek kurulan çocuk oyun grupları için CHP İl Genel Meclis Üyeleri Erdinç Ceyhan ve Hüseyin Aşkın Gülşen ile CHP Ezine İlçe Başkanı Caner Şahin’e teşekkür etti.