10 Haziran 2024

EzineTürk

Haberin Doğru Adresi

ERKEKLİĞE İLK ADIMLARINI MEVLÜT AMCALARIYLA EZİNE DEVLET HASTANESİNDE ATTILAR

Geyikli Belediyesi tarafından 30 Ağustos Zafer Bayramı etkinlikleri çerçevesinde gerçekleştirilen Sünnet Şöleni kapsamında sünnet çocuklarının sünnet operasyonları Ezine Devlet Hastanesinde gerçekleştirildi.

Geyikli Belediyesince düzenlenen 30 Ağustos Zafer Bayramı etkinlikleri  kapsamında sünnet çocuklarının sünnet operasyonları  Ezine Devlet Hastanesinde Hastane Başhekimi Op. Dr. Mehmet Ali Karacaer, Ayvacık Devlet Hastanesi Başhekimi Emrah Demirci Op. Dr. Emrah Demirci ve Anestezi Uzmanı Dr. Tuğba Hünerel tarafndan gerçekleştirildi.

Geyikli Belediye Başkanı Mevlüt Oruçoğlu ile operasyonu gerçekleştiren ekip ve hastane yönetimi tarafından sünnet olarak erkekliğe ilk adımı atan çocuklar ziyaret edildi.

Mevlüt Oruçoğlu gazetemize yaptığı açıklamada, “30 Ağustos Zafer Bayramı etkinlikleri kapsamınca sünnet çocuklarımız bugün değerli hocalarımız tarafından gerçekleştirilen operasyonla sünnetlerini olarak erkekliğe ilk adımlarını attılar. Operasyonu gerçekleştiren değerli Hocalarımız Op.Dr. Mehmet Ali Karacaer ve Op.Dr. Emrah Demirci ve Dr. Tuğba Hünerel hocalarımıza ve değerli ekibimize teşekkürlerimizi sunuyoruz.  Beraberce çocuklarımızı ziyaret ederek geçmiş olsun dileklerimizi ilettik. 30 Ağustos etkinliklerimiz kapsamında onları güzel ve sürpriz eğlenceler bekliyor. Bütün halkımızı 30 Ağustos Zafer Bayramı Konser ve Sünnet Şöleni etkinliklerimize davet ediyoruz” dedi.

About Post Author