27 Ocak 2022

EzineTürk

Haberin Doğru Adresi

Arasanlı Köyü Muhtarı Ersin Ergin, Yeni Yıl dolayısıyla bir mesaj yayınladı.

Ersin Ergin mesajında şunları ifade etti ;

“Ana gündemi korona virüs olan 2020 yılı; yaşama dair her alanda dengeleri etkileyen, yoğun mücadele gerektiren ve birçok hemşerimizi salgın nedeniyle kaybettiğimiz ve bir çoğunun tedavi gördüğü üzücü olaylara sahne oldu. Türk Milleti kararlılığı, sağlam basireti ve binlerce yıllık tecrübesi ile bu zor günleri atlatacak kudrete sahiptir. Gecesini gündüzüne katarak görevini yerine getiren sağlık çalışanlarımızın emeklerinin boşa gitmemesi ve hepimizin sağlığı adına kurallara tam anlamıyla uyulmalıdır.

 Bu günlerin atlatılacağına ve her türlü badirenin üstesinden geldiğimiz gibi
milletçe bu badirenin de üstesinden geleceğimize olan inancımızla, yeniden kucaklaşmanın ve biraraya gelmenin özlemini çekiyoruz.

Bu vesileyle aziz vatanımız uğruna canlarını feda eden şehitlerimize ve salgın sürecinde hayatlarını kaybeden vatandaşlarımıza Cenab-ı Allah’tan rahmet, halen tedavi görmekte olan hastalarımıza acil şifalar diliyor, aziz milletimizin ve tüm ulusumuzun 2021 yılını kutluyor; yeni yılın ilçemize, ülkemize ve tüm insanlığa esenlik, huzur, barış, başarı, sağlık ve mutluluk getirmesini diliyor, saygı ve sevgilerimi sunuyorum. Yeni yılınız kutlu olsun”