13 Mayıs 2024

EzineTürk

Haberin Doğru Adresi

EZİNE 22 EYLÜL SPOR KULÜBÜ İLK OLAĞAN KONGRESİYLE YENİDEN MERHABA DEDİ

Geçtiğimiz günlerde kuruluş aşamasını tamamlayan 22 EYLÜL SPOR KULÜBÜ ilk Olağan Genel Kurulu gerçekleştirildi. Başkanlığa mevcut kurucu Başkan Nedim Kayaoğlu seçildi.

Ezine Belediyesi İbrahim Dedeoğlu Etkinlik Merkezinde 13 Kasım Cumartesi akşamı gerçekleşen olağan genel kurul saygı duruşunda bulunulması ve İstiklal Marşının okunmasıyla başladı.

Divanın oluşumunun ardından Genel Kurulun açılış konuşmasını Kurucu Başkan Nedim Kayaoğlu yaptı. Kayaoğlu konuşmasında genel kurula gelen davetli ve sporseverlere teşekkür ederek, “1983 tarihinde kurulan ve 1997 tarihinde fesih olan 22 Eylül Spor Kulübünün yıllar sonra Ezine’mizin kurtuluş gününde 22 Eylül 2021 tarihinde almış olduğumuz karar doğrultusunda Ezine’de futbol oynamış ve bu şanlı formayı terletmiş 10 arkadaşımızla İbrahim Zeki Kutver, Çağlar Aksu, Deniz Gezer, Hüseyin Gür, İlker Gül, Nedim Kayaoğlu, Murat Zahit Kaynar,Hüseyin Yıldız, Mehmet Özlenir ve İlket Kutver ile çıktığımız bu yolda hedefimizin gençler olduğu, amacımızın gençlerimizin geleceği  ve bu başarılarına nasıl katkı sağlayabiliriz düşüncesiyle bu kısa zamanda tekrar faaliyete geçirdiğimiz 22 Eylül Spor Kulübümüzü kurduk. Bu süreç içerisinde bize katkı sağlayan başta Ezine halkı ve esnafı olmak üzere, arkadaşlarımıza basın mensuplarımıza çok çok teşekkür ediyoruz. Ayrıca bu işim maddi boyutundaki desteklerini aldığımız sponsorlarımız KARADAŞLAR İNŞAAT Müslüm Karadaş’a, ANIT YAĞ Rasim Aktürk’e, CEYHANLAR BEKO Erdinç Ceyhan’a, GÜR TİCARET Nejli Gür’e, ilçemizdeki tüm siyasi parti ilçe başkanlarımıza, spora gönül vermiş gençlerimize şahsım ve yönetimim adına teşekkür ederim” dedi.

Ardından gerçekleşen seçimlerde Yönetim Kurulu Asil Üyeliklerine Nedim Kayaoğlu, Deniz Gezer, Hüseyin Gür, Erdinç Ceyhan, Yıldıray Dilmaç seçilirken Denetim Kurulu Asil ÜyeliklerineAli Sarıoğlu, Nejli Gür ve Ayça Kahrıman, Çanakkale ASKF Asil Üyeliklerine ise Nedim Kayaoğlu, Deniz Gezer ve İbrahim Zeki Kutver seçildi.

Kongreye CHP İlçe Başkanı Caner Şahin, MHP İlçe Başkanı Tahsin Yüksel, CHP İl Genel Meclis Üyesi Erdinç Ceyhan, CHP Belediye Meclis Üyesi Ayça Kahrıman, STK ve Siyasi Parti Temsilcileri ile sporseverler katıldı.

 

About Post Author