21 Ocak 2022

EzineTürk

Haberin Doğru Adresi

Bir önceki yıl, insanlık tarihinin en zor günlerinden bazılarını yaşadık. Milyarlarca insan, Covid-19 sebebiyle ailelerinden, sevdiklerinden, sosyal ve kültürel hayatlarından uzak kaldı. Tüm bu süreç boyunca dünyada sadece ve sadece sağlık ve futbol sektörleri ayaktaydı. Bu vesileyle tüm sağlık çalışanları ve futbol emekçilerine bir kez daha şükranlarımızı sunuyoruz.

Umuyor ve diliyoruz ki, 2022 yılı koronavirüsten tamamen arındığımız, eskisi gibi güldüğümüz, sevindiğimiz ve birbirimize sarıldığımız bir yıl olur.

Her yeni yıl, geçmiş yılların getirdiği tecrübenin, birikimin üzerine inşa edilecek yeni bir başlangıç, yeni bir heyecan, yeni beklentiler, yeni umutlar demektir. 2022 yılından beklentimiz, yönetime geldiğimizden bu yana kısa bir sürede attığımız adımları daha ileriye taşımak, yeni heyecanlarla yeni hedeflerimizi hayata geçirmektir.

Sporun dostluk, barış ve kardeşlik gibi önemli değerlerinden vazgeçmeden, rakibe saygıyı ve Fair-Play ruhunu her şeyin üstünde tutması, yeni yıldaki en büyük dileğimiz. 

Yeni ümitler ve yeni beklentilerle yeni bir yıla daha giriyoruz. Tabi ki öncelikle dileğimiz ülkemiz ve tüm dünyada barışın, sevginin ve hoşgörünün egemen olmasıdır. Sporda dostluğu, rekabeti ve birlikteliği en güzel şekilde yaşamak, yaşatmak ve yansıtmak için var gücümüzle çalışacağız.

2022 yılının, başta tüm spor camiasına, yüce milletimize ve tüm insanlığa sağlık, mutluluk, barış ve huzur getirmesi dileklerimizle. Milletçe birlik, beraberlik, kardeşlik ve refah içerisinde daha nice yıllara ulaşmayı temenni ediyor, sevgi ve saygılar sunuyoruz.

22 EYLÜL SPOR KULÜBÜ