2 Ağustos 2021

EzineTürk

Haberin Doğru Adresi

Ezine Kaymakamı Dr. Hacı Arslan Uzan, Kurban Bayramı dolayısıyla bir kutlama mesajı yayınladı.

Kaymakam Dr. Uzan mesajında şunları ifade etti.

“Bayramlar, dostluk, barış, birlik ve beraberlik içinde kutladığımız müstesna günlerdir. Böyle bir bayrama daha ulaşmanın mutluluğunu hep birlikte yaşamaktayız. Toplum olarak paylaştığımız ortak değerlerin tadını daha yoğun olarak hissederiz bayram günlerinde; milletçe daha güçlü hissederiz kendimizi, birlikte kutladığımız bugünlerde.

Bu mübarek bayramda, yüce dinimizin tavsiye ettiği gibi, herkesin birbirleriyle kucaklaşmasını ve tüm toplumumuza dayanışma ve yardımlaşma havasının hakim olmasını temenni ediyorum. Bütün vatandaşlarımızı bu güzel günlerinde sevgiyle, muhabbetle kucaklaşmaya davet ediyorum.

Ülkemizin birlik ve beraberlik içinde daha müreffeh olmasını, bütün kamu görevlilerimizin ve vatandaşlarımızın da barış, huzur, sağlık ve mutluluk içerisinde daha güzel yarınlara ve daha nice bayramlara sevdiklerinizle beraber ulaşmanızı diliyorum.         

Bu duygu ve düşüncelerle; Vatanımızın bütünlüğünü ve bağımsızlığını korumak uğruna canlarını ve kanlarını seve seve feda eden aziz şehitlerimizin ailelerinin ve kahraman gazilerimizin, Ezine’li hemşerilerimin, Sivil Toplum kuruluşlarının, Kurban Bayramlarını yürekten kutluyor, sevgi ve saygılarımı sunuyorum.”

 

 

           

Copyright © All rights reserved. | Newsever by AF themes.