24 Ocak 2022

EzineTürk

Haberin Doğru Adresi

Çanakkale Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Selçuk Semizoğlu, Ezine Kaymakamı Dr. Hacı Arslan Uzan, Ezine Belediye Başkanı Güray Yüksel ve Ezine Gıda İhtisas OSB Müdürü Alper Altınok, Çanakkale OSB Yönetim Kurulunu ziyaret ettiler.

Çanakkale OSB Müdürlüğünde gerçekleştirilen ziyarette, 2020 yılında yapılması planlanan faaliyetler ve devam eden çalışmalar hakkında görüş alışverişi yapıldı.

“EZİNE VE ÇANAKKALE OSB’LERİNİN GELİŞİMİ EKONOMİMİZ İÇİN BÜYÜK AVANTAJLAR SAĞLAYACAK”

Ziyaretle ilgili bilgi veren Başkan Semizoğlu; “İlimiz ekonomisinin lokomotifleri olan OSB’lerimizin alt ve üst yapılarının modernizasyonu büyük önem arz ediyor. Firmalarımızın kesintisiz enerji alması üretimlerinde kalite standartlarını doğrudan etkilediği gibi ihracat kapasitelerini doğrudan etkiliyor. Ezine Gıda İhtisas OSB tüm kurumlarımızın işbirliği ve desteği ile büyük bir hızla ilerliyor. Odamızın bir projesi olarak başlayan Ezine Gıda İhtisas OSB, Çanakkale Milletvekilimiz ve AK Parti Grup Başkanvekili Sayın Bülent Turan’ın gücü ve desteği ile ülkemizin en hızlı ilerleyen Organize Sanayi Bölgesi durumunda. Emeği geçenlere teşekkür ediyoruz.” dedi.