3 Aralık 2023

EzineTürk

Haberin Doğru Adresi

EZİNE POLİSİNDEN “LİNA” LI UYUŞTURUCU OPERASYONU ; “2 GÖZALTI”

Ezine İlçe Emniyet Müdürlüğü uyuşturucu ile mücadele kapsamında çalışmalarına devam ediyor. Uyuşturucu tacirlerine karşı Narkotik Köpek “LİNA” nında yer aldığı operasyonda 2 kişi göz altına alınırken çok sayıda uyuşturucu madde ele geçirildi.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ezine İlçe Emniyet Müdürlüğüne bağlı ekipler Uyuşturucu ile mücadele kapsamında, 19 Nisan 2020 Salı akşamı A.E. isimli şahsın ilçenin Danişment Mahallesi Geyikli Caddesinde bulunan ikametgahına operasyon düzenledi.

İl Emniyet Müdürlüğü Narkotik Şube Müdürlüğünden Narkotik Köpek “Lina” inde yer aldığı operasyonda şahsın evinde yapılan aramada, renk, koku ve görünüm itibari ile uyuşturucu madde olduğu değerlendirilen şeffaf bir poşet içerisinde yeşil renkli toz halde daralı 61, 53 gr. ağırlığında madde, beyaz bir kağıt içerisinde yeşil renkli toz halde daralı 1,24 gram ağırlığında madde, üzerinde ESSENSO ibaresi bulunan hassas terazi, uyuşturucu madde içiminde kullanılan 2 adet cam pipe, uyuşturucu madde içiminde kullanılan 2 adet delikli alüminyum düzenek, Uyuşturucu madde içiminde kullanılan kova tabir edilen iki adet kesik vaziyette plastik şişe ile yapılan operasyonda ikamet içerisinde bulunan B.D.  isimli şahsın üzerinde de ele geçirilen uyuşturucu madde içiminde kullanılan alüminyum folyoya sarılı nipel parçasına el konuldu.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Uyuşturucu veya uyarıcı madde imal ve ticareti, kullanmak için uyuşturucu ve uyarıcı madde satın almak, kabul etmek ve bulundurmak iddiasıyla yakalanan şüpheli şahıslar  A.A. , B.D. ve D.K., uyuşturucu madde kullanıp kullanmadıklarının tespiti amacıyla idrar örnekleri alınırken, şüpheliler A.A. ve D.K. gözaltına alındı.

İlçe Emniyet Müdürlüğünün olayla ilgili soruşturması devam ediyor.

 

 

About Post Author