17 Ocak 2022

EzineTürk

Haberin Doğru Adresi

Ezine İlçe Tarım ve Orman Müdürü Ramazan Eren, Çanakkale Tarım ve Orman Müdürlüğü Bitkisel Üretim ve Bitki Sağlığı Şube Müdürlüğü görevine atanmasının ardından yaptığı veda ziyaretleri sonrası Ezine’den ayrıldı.

Ramazan Eren 2012 Ocak ayında Ziraat Mühendisi olarak geldiği Ezine’de, İlçe Müdürü Başak Egesel’in , Çanakkale Tarım ve Orman Müdürlüğü Bitkisel Üretim ve Bitki Sağlığı Şube Müdürlüğü görevine atanmasını müteakip 22 Kasım 2013 tarihinde İlçe Müdürlüğü görevine atandı.

İlçe Müdürü Eren, Ezine’de başarı ile görev yaptığı 9 yılın ardından Çanakkale’de ki görevine atanmasını müteakip başta Kaymakam Dr. Hacı Arslan Uzan olmak üzere ilçe protokolü, STK temsilcileri ile ilçede faaliyet gösteren firmalara veda ziyaretleri yaptı.

Kaymakam Arslan İlçe Müdürü Eren’e görevindeki başarılarından dolayı bir başarı Belgesi takdim etti.

Ramazan Eren’e en son başarılarla dolu 9 yıldır görev yaptığı mesai arkadaşları tarafından bir veda töreni düzenlendi. Törende konuşmasını göz yaşları içerisinde gerçekleştiren Eren, görev yaptığı süre içerisinde beraber yaz, kış, yağmur, soğuk, çamur, sıcak demeden mesai yaptığı arkadaşlarına teşekkür etti.

Eren bu duygusal veda töreninden sonra Ezine’ye veda etti.

Ramazan Eren’in yerine İlçe Tarım ve Orman Müdürlüğü görevine müdürlükte görevli mesai arkadaşı Veteriner Hekim İsmail Bilir atandı.

Çanakkale Tarım ve Orman Müdürlüğü Bitkisel Üretim ve Bitki Sağlığı Şube Müdürlüğü görevine atanan Ramazan Eren EZİNETÜRK GAZETESİNE açıklamada bulundu.

Eren açıklamasında şu ifadelere yer verdi.

” Sevgili Dostlar, Değerli Ezine’liler.

Çanakkale İl Müdürlüğümüzde Bitkisel Üretim ve Bitki Sağlığı Şube Müdürü olarak görevlendirmem nedeniyle 7 yılı idarecilik olmak üzere 9 yıldır görev yaptığım ilçemizden bugün itibariyle ilişik kesmiş bulunmaktayım. Ezine’de görev yaptığım sürece bir gün buradaki görevimi tamamlayıp ayrılacağımı ve makamların gelip geçici olduğunu aklımdan çıkarmadan güler yüzle, çözüm odaklı, makam odamın kapısını hiç kapatmadan, kalp kırmadan ve vatandaşlarımıza hep devletin şefkatli yüzü ile hizmet etmeye gayret ettim inşallah başarılı olabilmişimdir. Bundan sonra da aynı düşünceler ile Çanakkale İl Tarım ve Orman Müdürlüğünde öncelikle ilimiz bitkisel üretimi olmak üzere ülkemiz tarımı için canla başla çalışmaya devam edeceğim. İlçe Müdürlüğü görevini uzun yıllar tanıdığım üç yıldır birlikte çalıştığımız Veteriner Hekim İsmail Bilir kardeşime emanet ediyorum. Bu güne kadar bana destek olduğunuz gibi O’na da destek olacağınızı bildiğim için gözüm arkada kalmayacak. Bu vesile ile;

Altıbuçuk yıldır birlikte çalıştığımız ve bize hep destek olan İl Müdürümüz Sayın Erdem Karadağ’a, birlikte çalışmaktan onur duyduğum kaymakamlarımız şimdiki Denizli Valisi Sayın Ali Fuat Atik’e, Bulancak Kaymakamı Sayın Ali İkram Tuna’ya ve Ezine Kaymakamımız Sayın Dr. Hacı Arslan Uzan’a, Ezine Belediye Başkanımız Sayın Güray Yüksel’e, Geyikli Belediye başkanımız Sayın Mevlüt Oruçoğlu’na, Ak Parti İlçe Başkanımız Sayın Mehmet Ünsal’a, İl Genel Meclisi üyelerime, İl Müdür yardımcılarımıza, Şube Müdürlerimize ve diğer İlçe Tarım Müdürlerimize, Ezine’mizde beraber görev yaptığımız tüm kurum amirlerimize, Ziraat Odası, Ezine Peynirciler Derneği ve Tüm STK başkanlarımıza, Çanakkale Ticaret Borsamıza, Ezine’mizde faaliyet gösteren Mandracılarımıza, Zeytin ve Zeytinyağı ile tarıma dayalı diğer sektör firmalarımıza, İlçe Müdürlüğümüz hizmetlerinde bizlere hertürlü desteği veren eski yeni tüm Muhtarlarımıza, Kooperatif Başkanlarımıza, Ezinemizin değerli üreticilerine, bilhassa uzun yıllar birlikte mesai yaptığımız kederimizi, sevincimizi paylaştığımız tüm mesai arkadaşlarıma ve bana daima destek olan aileme sonsuz teşekkür ediyorum. İstemeyerekte olsa kalp kırdıysam affımı diliyor, haklarınızı helal etmenizi istiyorum. Kalın sağlıcakla.”

EZİNETÜRK GAZETESİ olarak bizde kadirşinas, beyefendi, mütevazi, çalışkan, görevinde daima başarıyı hedefleyen, iyi ve güzel bir insan olarak her zaman hatırlayacağımız Ramazan Eren’e yeni görevinde üstün başarılar, ailesi ile birlikte sağlıklı, mutlu ve huzurlu bir yaşam diliyoruz.