21 Ocak 2022

EzineTürk

Haberin Doğru Adresi

Çanakkale Süper Amatör ligde mücadele eden Ezinespor – Hastanebayırı Spor müsabakası öncesi ilçenin genç ve sevilen isimlerinden Alperen Yalın kız arkadaşı Beste Çetinkaya’ya evlilik teklif etti.

6 aylık Vatani görevini kısa bir süre önce tamamlayarak teskeresini alıp ailesine kavuşan  Ezine’nin genç ve sevilen isimlerinden Alperen Yalın Ezinespor- Hastanebayırıspor maçı öncesi yeşil sahaya çağırdığı kız arkadaşı Beste Çetinkaya’ya Ezinesporlu futbolcuların taşıdığı “Benimle Evlenirmisin Beste” yazılı pankart ve Ezinesporlu taraftarların yaktıkları meşale şöleni ile alkışlar eşliğinde evlilik teklif etti ve yüzük taktı.

Alperen Yalın ve Beste Çetinkaya ardından Ezinespor’lu futbolcuların yanına Ezinespor taraftar Grubu lideri Hakkı Aşkın ile birlikte giderek hatıra fotoğrafı çektirdi. Ezinespor Başkanı Efrail Sancar’da genç çifti tebrik ederek mutluluklar diledi.

Alperen Yalın EZİNETÜRK GAZETESİ’ne yaptığı açıklamada, “Bu mutlu günümüzde bizleri yalnız bırakmayarak bu mutluluğumuza ortak olan Ezinespor’lu futbolculara, değerli Başkanım Efrail Sancar’a, taraftar grubu lideri Hakkı Aşkın abime, Ezinesporun değerli taraftarına, aileme çok teşekkür ediyor, Ezinespor’a da başarılar diliyorum” dedi.

Beste Çetinkaya ise böylesine sirpriz bir evlilik teklifinden haberi olmadığı için büyük şaşkınlık yaşadığını belirterek, “Çok mutluyum ve çok şanslıyım. Şuanda şaşkınlık içerisindeyim. Teklife terddütsüz olarak Evet dedim. EZİNETÜRK GAZETESİ’ne de bu mutlu anlarımızda yanımızda olduğunuz ve bu anlarımızı ölümsüzleştirdiği için ayrıca teşekkür ediyorum. Ezinespor camiasına teşekkür ediyor ve başarılar diliyorum” dedi.