24 Temmuz 2024

EzineTürk

Haberin Doğru Adresi

EZİNESPOR’LU VOLEYBOLCU GENÇ KIZLAR SEZONA MERHABA DEDİ

Ezinespor Bayan Voleybol takımı yaptıkları ilk antrenman ve toplantı ile sezona merhaba dedi.

Teknik Sorumlu Evren Ergin yönetiminde Ezine 22 Eylül Stadında gerçekleşen antrenmanla genç voleybolcu  genç kızlar 2020-2021 sezonuna da merhaba demiş oldu.

Gerçekleşen Antrenmanı AK Parti Ezine İlçe Başkanı Mehmet Ünsal ve Ezinespor Yöneticileri Erkan Çetin, Efrail Sancar ve Ertan Tetik ziyaret ederek voleybolcu genç kızlara başarı ve kolaylıklar diledi.

Evren Ergin gazetemize yaptığı açıklamada, amaçların öncelikli olarak geleceğe iyi sporcular yetiştirebilmek olduğunu belirterek, bu yıl alt yapı müsabakalarında yıldızlar ve gençler grubunda müsabakalara katılacaklarını ifade etti.

Ergin açıklamasında ; “Müsabakalarımızın tarihlerinin belli olmasını bekliyoruz. Yeniz sezon öncesi çalışmalarımıza spor salonumuz yıkıldığı için şuanda Ezinespor sahasında yapıyoruz. Alt yapıdaki kızlarımız 206-2007 ve 2008 doğumlu yaş gruplarından oluşuyor. Önümüzdeki günler için antrenmanlarımızı kapalı spor sahasında yapmak için yönetimimiz müracaatlarını yaptı. Ezine’li hemşehrilerimizin gönlü ferah olsun. Kızlarımız emin ellerde. Onlardan kız çocuklarının gelecekte alt yapı gruplarında iyi birer sporcu ve voleybolcu olmaları için Ezinespor ailesine katılmalarını sağlamalarını istiyoruz. Yönetimimiz bize inandı ve güvendi.  Bizlerde görevimizi en iyi şekilde yaparak genç kızlarımızın iyi birer sporcu ve voleybolcu olmaları için gerekli tüm çalışmaları yapacağız. Gelecek nesillere ışık tutmak gençlerimizin iyi birer sporcu olmaları için buradayız” dedi.

GENÇLER GELECEĞİMİZDİR

Ezinespor Başkanı Selim Şatrol ise Ezinespor olarak Ezine’li gençlerin sporla ilişkilerini güçlendirmek, onların iyi birer sporcu olabilmeleri için her türlü desteği verdiklerini ifade ederek, “Gençler bizim geleceğimiz. Futbol da  Alt yapıda çalışmalarımız tüm hızıyla devam ediyor. Voleybol da ise Teknik sorumlumuz Evren Ergin hoca ile genç kızlarımızdan oluşan sporcularımızla alt yapı çalışmalarımıza başladık. İnşallah bu genç kızlarımızla geleceğin Ezinespor Bayan Voleybol A takımını oluşturarak üst liglerde başarılara imza atmak istiyoruz” dedi.

Yine Kulüp yöneticisi Erkan Çetin’de yaptığı açıklamada, “Uzun bir aradan sonra futbol dışında voleybol branşında da genç kılarımızdan oluşan alt yapı takımlarımızla çalışmalarımıza başladık. Bundan son derece mutluluk duyuyoruz. Onların gözlerindeki mutluluk ve heyecan bizlerin heyecan ve mutluluğudur. Yönetimimiz olarak her zaman onların yanlarında ve destekçileriyiz. İnşallah gelecekte hepsi iyi birer sporcu olarak bizleri gururlandırırlar” dedi.

Kulüp yöneticisi Efrail Sancar’da, ” Genç kardeşimiz Evren Ergin ile anlaşarak Voleybol branşında da Ezinespor olarak çalışmalarımıza başladık. Şuan da voleybol branşında 2006-2007 ve 2008 doğumlu genç kızlarımızdan oluşan alt yapı takımımızla inşallah bu sene yıldızlar ve gençler grubunda müsabakalara katılacağız. İnşallah kızlarımız gelecekte bizim A Takımızın bel kemiğini oluşturacaklar. Yönetim olarak her zaman onların destekçisi olacak, büyük başarılara imza atmalarında hep yanlarında olacağız” dedi.