Sal. May 19th, 2020

EzineTürk

Haberin Doğru Adresi

Fehmi İşcen Sonsuzluğa Uğurlandı

1 min read

Emektar inşaat ustası Fehmi İşcen, uzun süredir tedavi gördüğü rahatsızlığına yenik düşerek yaşamını yitirdi. İşcen Ezine’de toprağa verildi.

Emektar inşaat ustalarından,  Elektrikçi Salim ve Mustafa İşcen ile Zuhal İlgör’ün babaları emektar inşaat ustası Fehmi İşcn, uzun süredir tedavi gördüğü rahatsızlığına yenik düşerek yaşamını yitirdi.

İşcen cenazesi 25 Mart Pazartesi günü öğle nemazına müteakip Teşvikiye Camiinde kılınan cenaze namazından sonra Ezine Kabristanlığında ailesi ve sevenlerinin gözyaşları ve dualarıyla toprağa verildi.

Fehmi İşcen’in cenaze törenine AK Parti Ezine Belediye Başkan Adayı Güray Yüksel, AK Parti Ezine İlçe Başkan V. Mehmet Ünsal, MHP Ezine İlçe Başkanı Nurettin Açıkgöz, Ezine Esnaf ve San.Od.Bşk. Türker Demirhan, AK Parti Belediye Meclis Üyesi Mustafa Çetin, siyasi parti yönetici ve adayları, sivil toplum kuruluşu temsilcileri ile çok sayıda vatandaş katıldı.

EZİNETÜRK GAZETESİ olarak merhum Fehmi İşcen’e Allah’tan rahmet, geride kalan ailesi, yakınları, sevenlerine baş sağlığı ve sabırlar diliyoruz.

 

Copyright EZİNETÜRK© All rights reserved. | Newsphere by AF themes.