15 Haziran 2024

EzineTürk

Haberin Doğru Adresi

Gentleman Ödüllerinden Dardanel’in Kurucusu Niyazi Önen’e Onur Ödülü

Dardanel Kurucusu ve Yönetim Kurulu Başkanı Niyazi Önen, Gentleman Dergisi’nin her yıl düzenlediği ve alanındaki başarılı isimlerin ödüllendirildiği geleneksel törende, Onur Ödülü’ne layık görüldü.Önen ödülünü DenizBank CEO’su Hakan Ateş’in elinden aldı.

Türkiye’nin en çok okunan yaşam dergisiGentleman tarafından bu yıl 15’incisi düzenlenen “Gentleman Ödül Töreni” 28 Kasım 2022 Pazartesi gecesiSwissotel The Bosphorus’tagerçekleşti. İş, sanat, spor ve cemiyet hayatının önde gelen isimlerinibir araya getiren ödül töreninde Dardanel’in Kurucusu ve Yönetim Kurulu Başkanı Niyazi Önen, Onur Ödülü’ne değer görüldü. Önen bu ödülle, markasının doğduğu Çanakkale’yi bir kez daha gururlandırdı.

Her yıl geleneksel olarak düzenlenen ve yılın en iyilerinin belirlendiği “Yılın Gentlemanları Ödül Töreni”nde alanında fark yaratan en başarılı isimler ödüllendiriliyor. Her yıl farklı bir tema çerçevesinde düzenlenen törenin bu yılki konsepti ise İtalya oldu.

İnovatif bir yaklaşımla 42 yıldır markalar yaratıyor, istihdam sağlıyor

Niyazi Önen ödül kabul konuşmasında, “Meslek yaşantımda 42 yılı geride bıraktım. Benim işim markalar yaratmak, inovasyon yapmak, istihdam sağlayarak ekonomiye katkı sunmak. Hem Türkiye’de hem de Türkiye dışında markalara sahip olmaktan dolayı gurur duyuyorum. Bu gece ödül alan tüm firmaları, girişimleri kutluyorum. Töreni düzenleyen Gentleman Dergisi’ne ve Feyzan Ersinan’a, ayrıca desteklerinden dolayı DenizBank CEO’su Hakan Ateş’e teşekkür ediyorum” dedi.

 

About Post Author