22 Ekim 2021

EzineTürk

Haberin Doğru Adresi

GEYİKLİ BELEDİYESİ’NİN 30 AĞUSTOS ZAFER BAYRAMI ŞÖLENİNDE ALİŞAN VE NİRAN ÜNSAL KONSER VERECEK

Geyikli Belediyesi tarafından 30 Ağustos Zafer Bayramı dolayısıyla Konser ve Sünnet Şöleni düzenleniyor. Etkinlikte ALİŞAN ve NİRAN ÜNSAL gerçekleşecek konserle hayranlarıyla buluşacak.

30 Ağustos Zafer Bayramı dolayısıyla gerçekleşecek etkinliklerde ilk olarak saat:13.00’te Mevlid-i Şerif okunacak ve ardından Saat:15.00 te Mehteran Takımı etkinliği yer alacak.

Geyikli Pazaryerinde saat:19.00’da gerçekleşecek etkinliklerde ilk olarak  “SURVİVOR BABUŞ ARDAHAN” eğlence programıyla çocuklarla birlikte olacak ve onlara unutulmaz bir gün yaşatacak.

Saat:19.30’daki “BURHAN YILDIRIM VE KAFKAS EKİBi” nin gösterisinin ardından saat: 21.00’de NİRAN ÜNSAN müzikseverler ve hayranlarına bir konser verecek.

Gecenin finalinde ise saat;23.30’da “ALİŞAN” gerçekleşecek konser ile müzkseverler ve hayranlarıyla buluşacak.

Zafer Bayramı coşkusunu Alişan ve Niran Ünsal ile zirveye taşımak istediklerini dile getiren Geyikli Belediye Başkanı Mevlüt Oruçoğlu,
“Zafer Bayramı’nı adına yakışır bir şekilde kutlamak istiyoruz. Bu çerçevede Niran Ünsal ve Alişan da beldemizde bir konser
verecek. Geyikli ve civar köylerimizden de çocuklarımızı Sünnet Şöleni etkinliğimiz çerçevesinde sünnet ettiriyoruz. 30 Ağustos Zafer Bayramını çocuklarımızla, halkımızla coşku içerisinde kutlayacağız. Tüm halkımız 30 Ağustos Zafer Bayramı Konser ve Sünnet Şöleni etkinliğimize davetlidir” dedi.