13 Mayıs 2024

EzineTürk

Haberin Doğru Adresi

GEYİKLİ’NİN PARLAYAN YILDIZLARI “KÜÇÜK TURİSTLER GEZİYOR”

Geyikli İlkokulu’nun  tüm öğretmenlerini  ve tüm sınıflarını kapsayan Geyikli’nin Parlayan Yıldızları Projesi faaliyetlerine ara vermeden coşku ve heyecanla devam ediyor.

Proje kapsamında Bayramiç Mehmet Akif Ersoy Evi, Geyikli Tarihi Odunluk İskelesi, Dalyan Kalpli Göl, Alexandrea Troias, Çanakkale Hamidiye Tabyaları’na geziler düzenlendi.  

 

 

 

 

 

 

 

 

Geyikli İlkokulu öğrencileri gerçekleşen bu gezi ve ziyaretlerle yakın çevrelerinden başlayarak tarih ve kültür kokan yaşadıkları  güzel yurtlarını keşfetme fırsatını da elde etmiş oluyor. Öğretmenleri ve arkadaşlarıyla eğlenceli zamanlar geçiren öğrenciler, değişik etkinliklerle gezilerine renk kattılar.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Geyikli’nin Parlayan Yıldızları Projesi Koordinatör öğretmenleri Hatice Akbıyık, Arzu Güler ve Ali Şen gezi hakkında yaptıkları bilgilendirmede , Proje kapsamında gezilere Bozcaada ve Kalesi, Behramkale, Assos Antik Kenti, Troia Antik Kenti gibi kültürel ve tarihi mekanları ziyaret ederek devam edileceğini, Geyikli’nin Küçük Turistlerinin gökyüzünde yıldızlar gibi parlayacaklarını dile getirdi.

About Post Author