17 Ocak 2022

EzineTürk

Haberin Doğru Adresi

Ezine’de hayvan sağlığı konusunda hizmet veren iş yerlerine bir yenisi daha eklendi. “HİRA VETERİNER KLİNİĞİ” açıldı.

Veteriner Hekimler Halil İbrahim Çevik ve Rabia Başaran Çevik çiftinin sahibi oldukları “HİRA VETERİNER KLİNİĞİ “Ezine’de Seferşah Mahallesi Garaj Arkası 1.sokak 5/B adresinde Ezine’de hizmet vermeye başladı.

Veteriner Çevik Çifti EZİNETÜRK GAZETESİ’ne yaptıkları açıklamada ; “Hira Veteriner Kliniği olarak Çanakkale bölgesinde Ezine ilçesinde bulunan kliniğimizde evcil dostlarınızın aşı, kısırlaştırma, iç hastalıkları, doğum ve jinekolojik problemleri ve onların sağlığı için ve ayrıca çiftlik hayvanlarınızın aşılama, doğum ve meme sağlığı, üreme problemleri, suni tohumlama, ultrasonografik muayene, cerrahi operasyonlar, sürü yönetimi ve danışmanlığı ile sizlere hizmet vermekteyiz. ” dedi.

EZİNETÜRK GAZETESİ olarak yeni açılana iş yerimize hayırlı olması temennisiyle bereketli ve bol kazançlar diliyoruz.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

VETERİNER HEKİM HALİL İBRAHİM ÇEVİK

1993 tarihi Kütahya doğumluyum.2012 yılında Ankara Üniversitesi Veteriner Fakültesi’nde Üniversite eğitimine başladım.2014 yılında Şanlıurfa Ceylan Pınar Tigem İşletmesi’nde yaz stajımı tamamladım. Öğrencilik yıllarımda gönüllü olarak büyükbaş ve küçükbaş veteriner kliniklerinde görev yaptım. Bu süreçte tanı, tedavi ve tüm cerrahi girişimler üzerine çokça tecrübe edindim. 2017 yılında fakültemden mezun olur olmaz gönüllü olarak gittiğim büyükbaş veteriner kliniğinde veteriner hekim olarak göreve başladım. 1,5 sene bu klinikte görev yaptıktan sonra askerlik sebebiyle işime ara verdim. Yedek subay olarak askerlik görevimi tamamladım. Sonrasında 150 başlık bir süt işletmesinde 1 sene çiftlik hekimi olarak işime devam ettim. 2021 ocakta evlendikten sonra eşimle birlikte Çanakkale Ezine bölgesinde bulunan HİRA VETERİNER KLİNİĞİ olarak açmış olduğumuz özel muayenehanemizde görev yapmaktayım.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

VETERİNER HEKİM RABİA BAŞARAN ÇEVİK

1997 Samsun doğumluyum. 2015 yılında Ankara Üniversitesi Veteriner Fakültesi’nde üniversite eğitimine başladım. 2017 yılında Bursa Karacabey Tigem İşletmesi’nde yaz stajımı tamamladım. Öğrencilik yıllarımda Atlı Spor Klübü ve Veteriner Kliniklerinde gönüllü olarak çalışarak tecrübe edindim. 2020 yılında fakültemden mezun oldum. Ardından Doğum ve Jinekoloji Anabilim Dalı’nda doktora eğitimine başladım. Özel alan olarak sürü sağlığı ve yönetimi alanına yöneldim. Bu süreçte evcil ve çiftlik hayvanlarının doğum ve meme sağlığı alanında tecrübe edindim ve bu alanda özellikle evcil hayvanların kısırlaştırılması üzerine çokça operasyon tecrübesi edindim. Doktora eğitimime halen devam etmekteyim. 2021 Ocak ayında evlendikten sonra eşimle birlikte Çanakkale Ezine bölgesinde bulunan HİRA VETERİNER KLİNİĞİ olarak açmış olduğumuz özel muayenehanemizde görev yapmaktayım.