18 Haziran 2024

EzineTürk

Haberin Doğru Adresi

MAKAS ; “SİZLER KÖYLERİMİZE CAN VERİYORSUNUZ, YANINIZDAYIZ”

AK Parti İl Başkanı Naim Makas, Çan’a bağlı Terzialan beldesinde, bir dizi ziyaret  ve temaslarda bulundu.

Başkan Makas’a ziyaret ve temaslarında, Çan İlçe Başkanı Ömer Şahin, İl Gençlik Kolları Başkanı Alperen Uysal,  İl ve İlçe yöneticileri eşlik etti. 

Başkan Makas ilk olarak, Terzialan Belediyesini ziyaret ederek, Belediye Başkanı Tuncay Göymen ile bir araya geldi. Ardından,  Süle Mahalle Muhtarı Aziz Keskin’i  ziyaret etti. Mahalle kütüphanesine de  giden Başkan Makas ve beraberindekiler, kütüphaneyi inceleyerek, bilgi aldı.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Makas daha sonra köy kahvesinde de vatandaşlarla bir araya gelerek, sohbet etti.

Başkanımız Makas, Kıbrıs Gazisi, beldenin çınarlarından, İlhan Çetin’i ziyaret ederek, misafiri oldu. Güzel bir sohbet eşliğinde gerçekleşen ziyarette Başkan Makas, Gazi İlhan Çetin’e, hayırlı ve uzun ömürler temennisinde bulundu.

Başkan Makas daha sonra, önceki dönemlerde görev yapmış İl Genel Meclis üyesi ve önceki dönem Terzialan Belde Başkanı Arif Yumuşak’ın eşi Raziye Yumuşak’a taziye ziyaretinde bulundu. Ziyarette Makas, merhuma Allah’tan rahmet, kederli ailesine, sabır ve başsağlığı dileğinde bulundu.

 

 

 

 

 

 

 

 

Makas daha sonra, Çan İlçe Başkanı Ömer Şahin, İl Gençlik Kolları Başkanı Alperen Uysal, Terzialan Belediye Başkanı Tuncay Göymen, Terzialan Belde Başkanı Ahmet Tümer, İl ve İlçe yöneticileri ile birlikte Terzialan Avcılar Kulübünün düzenlediği av pilavı ikramına katıldı. 

Naim Makas ve beraberindekiler son olarak, Dumanlı köyüne giderek, köy kahvesinde vatandaşlarla bir araya geldi. Burada vatandaşlarla sohbet eden Makas, “Sizler köylerimize can veriyorsunuz. İnşallah sizlerinde burada varlığıyla beraber köylerimiz can bulmaya devam edecek. Bizlerde köylerimize yapılması gereken bir şey olduğunda her zaman yanınızdayız” dedi.

About Post Author