21 Ocak 2022

EzineTürk

Haberin Doğru Adresi

S.S. 16 Nolu Ezine Birlik Minibüsçüler Mot. Taş. Koop. Başkanı Mehmet Çırkan, Yeni Yıl dolayısıyla bir kutlama mesjaı yayınladı.

Çırkan mesajında şunları kaydetti.

“ Her yeni yıl, yeni bir başlangıçtır. Yeni umutları ve beklentileri de beraberinde getirmektedir. 2021 yılını acı ve tatlı hatıralarıyla geride bırakırken, içimizdeki büyük umutlar, beklentiler, coşku ve heyecanla hep beraber yeni bir yıla giriyoruz.  Yaptığımız her işte olduğu gibi, geride kalan bir yılın da muhasebesini yaparken, 2022 yılının en iyi şekilde geçmesi için hangi adımları atmamız gerektiğini düşünmeli, zamanımızı,enerjimizi ve potansiyelimizi en verimli şekilde değerlendirmeliyiz.  

Bu yeni yılda en büyük temennimiz tüm dünyada yaşanan bu zorlu covid-19 virüsü ile mücadelenin bu yıl bitmesi, şoför esnafımızın işinden bereketin ve bol kazancın hiç eksik olmamasıdır.

2022 yılının başta üyelerimiz ve tüm şoför esnafı arkadaşlarım olmak üzere, Ülkemize, Milletimize, ve tüm insanlığa huzur, sağlık,  mutluluk ve barış getirmesini temenni ediyor,   tüm Ezinelilerin ve Çanakkale’li hemşehrilerimin yeni yılını kutluyor,  sevgi ve saygılarımı sunuyorum.”