22 Haziran 2024

EzineTürk

Haberin Doğru Adresi

Mobilya Fiyatlarındaki Artış Döşemecilik Sektörünü Canlandırdı

Ekonomik kriz mağazalardaki mobilya fiyatlarını arttırınca, bir zamanların en popüler mesleklerinden biri olan döşemecilerin işlerinde yoğunluk yaşanmasına neden oldu.

featured

Mobilya Fiyatlarındaki Artış Döşemecilik Sektörünü Canlandırdı

Özkan KARAKAYA / ARDAHAN – BHA

Vatandaşlar Ardahan’da sıfır mobilyaların pahalı olması nedeniyle ev ve işyerlerindeki mobilyaları yenilemek için döşemecilere yöneldi. Uzun yıllardır Ardahan’da mobilya döşeme sektöründe hizmet veren Yıldırım Mobilya Döşeme sahibi Sertaç Yıldırım, sıfır ürünlerin pahalı olmasından dolayı Ardahanlıların döşemecilik sektörüne olan talebi artırdığını söyledi.

25 yıldır Ardahan’da mobilya döşemeciliği yaptığını söyleyen Yıldırım, “Mobilya fiyatlarındaki artan fiyatlar nedeniyle işlerimizde bir canlılık oldu. İşlerimizin yoğun olmasına rağmen artan maliyetler nedeniyle bizlerde eskisi gibi kar elde edemiyoruz. İşyerimize gelen eskimiş bir ürünü baştan aşağı yenileyip müşterimize teslim ediyoruz. Sıfırını alacak maddi imkanı olmayan yada yırtılma ve deforme olma nedeniyle iş yerimize gelen tüm mobilyaları müşterilerimizin isteğine göre onarıp, yeniliyoruz. Fiyatlarda müşterinin isteğine ve mobilyasına göre değişiklik gösteriyor. Uygun fiyatta kaliteli hizmet veriyoruz” dedi.

Mobilya Fiyatlarındaki Artış Döşemecilik Sektörünü Canlandırdı

About Post Author