21 Ocak 2022

EzineTürk

Haberin Doğru Adresi

Ezine Köy İdareleri ve Muhtarlar Derneği Başkanı ve Pazarköy Muhtarı Oktay Akay Teni Yıl dolayısıyla bir kutlama mesajı yayınladı.

Akay mesajında şunları söyledi ;

“Dünyamız ve ülkemiz, pandeminin beraberinde getirdiği birçok önemli gelişmelere sahne oldu ve olmaya da devam ediyor. Hayatımızı yeniden şekillendirmemize neden olan bu zor süreci inşallah halkımızın da desteği ile 2022’de atlatacağımıza inanıyorum.

Yeni yıla, yeni umutlarla ve yeni heyecanlarla giriyoruz. Daha önceki yıllarda olduğu gibi 2022’de de ülkemizin büyümesi, ilerlemesi, bölgesinde ve dünyada güçlü, saygın, etkili bir ülke olması için, en büyük değerimiz ve en büyük hazinemiz olan kardeşliğimizi muhafaza edecek, kardeşliğimizi bozmaya, yıpratmaya çalışanlara karşı da hep birlikte mücadele vereceğiz. Milletimiz şunu bilsin ki, bu millet, tüm unsurlarıyla, tüm etnik kökenleriyle, tüm inanç grupları ve mezhepleriyle, bin yıllar boyunca olduğu gibi gelecekte de iç içe, dostça, kardeşçe ve dayanışma içinde yaşamaya devam edecektir.

Sahip olduğu doğal ve tarihi zenginliklerle dünya üzerinde tanınmış bir değer ve ayrıcalıklı bir kent olan tarihi ilçemiz Ezine’de yeni bir yılı karşılıyor olmaktan duyduğum mutluluğu tüm hemşehrilerimle paylaşıyor, 2022 yılının tüm dünyada barışın, huzurun ve sorunsuz yarınların müjdecisi olması dileklerimle en içten sevgi ve saygılarımı sunuyorum.