7 Mayıs 2021

EzineTürk

Haberin Doğru Adresi

Ezine’nin tanınmış ve sevilen simalarından Yanmaz Petrol Tesisleri çalışanlarından, Ramazan Kılınç geçirdiği ani rahatsızlık sonucu hayatını kaybetti. Kılınç Ezine’de toprağa verildi.

Ezine’nin tanınmış ve sevilen simalarından Yanmaz Petrol Tesisleri çalışanlarından, Meryem Kılınç’ın eşi, Özlem ve İlyas’ın babaları, Ezine Orman İletme Şefliğinde çalışan Ferdi Karaöz’ün kayınpederi Ramazan Kılınç, 7 Ağustos Cuma günü serinlemek için gittikleri Tavaklı İskelesi Tekçam’da denize girdikten sonra dinlenirken geçirdiği ani rahatsızlık sonucu hayatını kaybetti

Ramazan Klınç’ın cenazesi evinin önünde helallik alınmasının ardından Merkez Camiine getirildi. Kılınç öğle namazını müteakip kılınan cenaze namazı sonrası Ezine İlçe Kabristanlığında ailesi, yakınları, sevenlerinin göz yaşları içerisinde toprağa verildi.

Cenaze törenine Ezine Belediye Başkanı Güray Yüksel, AK Parti Ezine İlçe Başkanı Mehmet Ünsali, Ezine Belediye Meclis Üyesi Mustafa Fakılı, DSP Ezine İlçe Başkanı Gürler Çetin, Esnaf ve San Od. Bşk. Türker Demirhan, Siyasi parti ve STK’ların temsilcileri, iş dünyasından bir çok kişi, mesai arkadaşları ve çok sayıda kişi katıldı.

EZİNETÜRK GAZETESİ olarak merhum Ramazan Kılınç’a Allah’tan rahmet, ailesi, yakınları ve sevenlerine baş sağlığı ve sabırlar diliyoruz.

Mekanı Cennet olsun.