26 Ekim 2021

EzineTürk

Haberin Doğru Adresi

S.S. Şapköy Sulama Kooperatifinin seçimli Olağanüstü Genel Kurulu yapıldı. Yeni Başkan Osman Nuri Yılmaz.

S.S. Şapköy Sulama Kooperatifi’nin seçimli Olağanüstü Genel Kurulu yapıldı. Şapköy köy kahvesinde gerçekleşen kongre divan oluşumunun ardından. saygı duruşunda bulunulması ve İstiklal Marşının okunmasıyla başladı.

Olağanüstü Genel Kurulun gündemi gereği seçimlere geçildi.

Seçimlerde Osman Nuri Yılmaz ve Necmettin Kaya’nın Başkan adayı olduğu iki liste yarıştı.

Seçimleri Osman Nuri Yılmaz’ın Başkan adayı olduğu liste kazandı.

Seçimler sonucunda Yönetim Kurulu Üyeliklerine Osman Nuri Yılmaz, Süleyman Ay ve Selahattin İlhan, Denetim Kurulu Üyeliklerine Hüseyin Ata,Erdal Yılmaz ve Hüseyin Ünal seçildi.

Başkanlığa seçilen Osman Nuri Yılmaz kendisini ve yönetim ve denetim kurulu üyesi arkadaşlarını bu görevlere seçen, olağanüstü genel kurula katılan tüm üyelere teşekkürlerini iletip,  çiftçilere en iyi hizmeti verebilmek için çalışacaklarını belirterek, “Ben ve yönetici arkadaşlarım hep birlikte birlik ve beraberlik içerisinde kooperatifimizi layık olduğu en iyi yere getirmek, karşılaşan sorunlara en iyi çözümler bularak,  adil ve hakkaniyetli bir yönetim anlayışı ile üyelerimiz olan tüm çiftçilerimize hizmet edeceğimizi buradan bir kez daha söylemek istiyor ve söz veriyoruz. Genel Kurlumuzun hayırlı olması temennisiyle  göreve seçilen tüm arkadaşlarımıza başarılar dileklerimi  sunuyorum” dedi.