30 Mayıs 2024

EzineTürk

Haberin Doğru Adresi

TOBB ÇANAKKALE İL KADIN VE GENÇ GİRİŞİMCİLER İCRA KURULU SEÇİMLERİ TAMAMLANDI Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Çanakkale İl Kadın ve Genç Girişimciler İcra Kurulu Seçimleri 27 Şubat 2019 Çarşamba günü ÇTSO Kongre Fuar Merkezinde gerçekleşti.

Yapılan Seçimler sonucunda; TOBB İl Kadın Girişimciler Kurulu İcra Komitesi asıl üyeliklerine; Birce Bilici Şimşek, Gülçin Semizoğlu, Seçil Yavaşoğlu, Didem Güner, Ayşe Berna Ergin, Ebru İlter, İkbal Akça, Filiz Bahar, TOBB İl Genç Girişimciler Kurulu İcra Komitesi asil üyeliklerine; Orçun Oktay, Levent Şahin, Mücahit Esin, Osman Köse, Uygar Bakır, Zekeriya İşseven seçildi.

TOBB İl Kadın Girişimciler Kurulu İcra Komitesi ve TOBB İl Genç Girişimciler Kurulu İcra Komitesi seçimleri hakkında bilgi veren Yönetim Kurulu Başkanı Selçuk Semizoğlu; “ Odamızın ev sahipliğinde gerçekleştirilen TOBB Çanakkale İl Kadın ve Genç Girişimciler İl İcra Komitesi Seçimleri sonucunda seçilen arkadaşlarımızı kutluyorum. Önemli bir sorumluluk üstlendiler. Gönüllülük esasına göre yürütülen bu vazifeler kişilerin işlerinden, ailelerinden ve zamanlarından fedakârlık etmelerini gerektiriyor. Yönetim Kurulu olarak biz Çanakkale İl Kadın Girişimcilerimizin ve Genç Girişimcilerinizin her zaman destekçisi olduk, olmaya da devam edeceğiz. Bölgemizin Kadın ve Genç Girişimcileri ile beraber istihdam, sektörel bilgilendirme çalışmaları ve sosyal projeler üreteceğiz.” diyerek seçilen İcra Komitesi üyelerine başarılar diledi.

About Post Author