21 Ocak 2022

EzineTürk

Haberin Doğru Adresi

Üvecik Köyü Muhtarı Tuncer Şaşkın’ın Yeni Yıl dolayısıyla bir kutlama mesajı yayınladı.

“Her geçen yıl gibi 2021 yılını da geride bıraktık. Temennimiz, 2022 yılının ertelenen umutların ve güzelliklerin hepsinin yaşandığı bir yıl olmasıdır. Bize güvenen ve inanan halkımıza, 2022 yılında en iyi hizmeti sunmanın gayreti ve sorumluluğu içerisinde olacağız.

Tüm insanlığın yüreğinde hissedeceği, üzüntülerimizin dostluklarla silineceği, ümitlerimizin hiç bitmeyeceği, Sağlık, mutluluk ve başarı dolu bir yılı sevdiklerimizle birlikte geçirmemiz en büyük arzumuzdur. Milletimiz, tarih boyunca her türlü badireyi aşmış, her türlü nifak girişimine karşı tek vücut olarak karşı durmuştur. Yaşanan acılardan ders alarak, dostunu ve düşmanını birbirinden çok iyi ayırt ederek, acıların ve dertlerin üzerine umudu inşa etmeyi her zaman başarmıştır. Bizler, nasıl tarih boyunca birlik ve beraberlik içinde yaşamışsak, gelecekte de ülkemizdeki farklılıkları bir zenginlik olarak görmeye, karşılıklı saygıyı esas alarak yarınlarımızı birlikte inşa etmeye devam edeceğiz.

Bu duygu ve düşüncelerle 2022 yılının, başta ülkemiz insanına, Ezine’mize ve köy sakinlerine huzur, refah getirmesi, yeni yılı kardeşlik duyguları içinde birlikte geçirmek dileğiyle, yeni yılınızı en içten kalbi duygularla kutlar sağlık ve esenlikler dilerim.