22 Ekim 2021

EzineTürk

Haberin Doğru Adresi

Çanakkale Valisi İlhami Aktaş, Ezine Devlet Hastanesini ziyaret ederek koronavirüs ile mücadelede alınan tedbirleri yerinde inceledi.

Ezine Kaymakamı Hacı Arslan Uzan, İl Sağlık Müdürü Dr. Ali Taşçı, Ezine Belediye Başkanı Güray Yüksel, Ezine Devlet Hastanesi Başhekimi Uzman Dr. Muammer Yıldız ve hastane yöneticilerinin de bulunduğu ziyarette; alından tedbirler konusunda hastane yöneticileri ile görüş alışverişinde bulundu.

Vali İlhami AKTAŞ, Ezine ilçesinde vaka sayılarının son durumu, filyasyon, test çalışmaları, hastanedeki doluluk oranları ve aşılama çalışmaları hakkında bilgiler aldı.

Toplantının ardından Ezine Devlet Hastanesinin Covid servisini ziyaret eden Vali İlhami AKTAŞ,  sağlık çalışanlarına özverili çalışmalarından dolayı teşekkür ederek, çalışmalarında kolaylıklar ve başarılar diledi.

Koronavirüs nedeniyle alınan tedbir ve çalışmaların eksiksiz ve titizlikle sağlık çalışanlarınca yerine getirildiğini belirten Vali İlhami AKTAŞ, pandemi süreci boyunca büyük fedakarlıklarla çalışan ve büyük özverilerle çalışmaya devam eden sağlık çalışanlarına teşekkür etti.