Sal. May 19th, 2020

EzineTürk

Haberin Doğru Adresi

YILMAZ KONCA’NIN RAMAZAN BAYRAMI MESAJI

1 min read

Ezine Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odası Başkanı Yılmaz Konca, Ramazan Bayramı dolayısıyla bir mesaj yayınladı.

Konca mesajında şunları kaydetti.

“Milletimizin en temel değerlerinden olan; sevgi, saygı ve kardeşlik duygularıyla yardımlaşma ve dayanışmanın en üst seviyede yaşandığı dini bayramlarımızdan olan bir Ramazan Bayramına daha ulaşmanın huzur ve mutluluğunu yaşıyoruz.

Bir ay boyunca tutulan oruçlarla bereketlenen sofralarımızı sevdiklerimizle paylaşmanın mutluluğunu yaşadık. Allah’ın bize ikram ettiği ve bolca rızıklandırdığı Ramazan Ayının bitmesiyle başlayan Ramazan Bayramı Müslümanlar için sevinç günüdür.

 

Herkesin sevdikleri ile beraber olabileceği, yaşlıların ziyaret edildiği, kimsesizlerin ve çocukların sevindirildiği bir bayram geçirebilmemiz temennisiyle tüm hemşerilerimizin Ramazan Bayramını tebrik ediyor, bu bayramın mazlum milletlerin zulümden kurtulmasına ve dünya barışının sağlanmasına vesile olmasını diliyorum.” 

 

Başta tüm şoför esnafımız olmak üzere, Ezine’li ve Çanakkale’li hemşehrilerimizin, aziz milletimizin, aziz şehitlerimizin ailelerinin ve kahraman gazilerimizin tüm İslam Aleminin Ramazan Bayramını yürekten kutluyor, bayramın; İslam alemine, Ülkemize ve tüm insanlığa hayırlar getirmesini Cenab-ı Allahtan niyaz ediyorum.”

Copyright EZİNETÜRK© All rights reserved. | Newsphere by AF themes.