16 Haziran 2024

EzineTürk

Haberin Doğru Adresi

TUNCER ŞAŞKIN ; “TEŞEKKÜRLER ÜVECİK, BÜYÜK AİLE ÜVECİK KÖYÜNDE HİZMETLERİMİZ DEVAM EDECEK”

Ezine ilçesine bağlı Üvecik Köyü Muhtarı Tuncer Şaşkın, gerçekleşen yerel seçimlerin ardından yeniden muhtarlığa seçilmesi nedeniyle bir teşekkür açıklaması yaptı.

Muhtar Tuncer Şaşkın açıklamasında bu göreve 3. kez seçilmesi nedeniyle kendisine destek veren köy halkına teşekkür ederken,

“2 dönemdir Üvecik Köyümüzde muhtarlık görevimizi elimizden gelenin en iyisini yaparak ben ve ekip arkadaşlarımla birlikte yürütüyoruz. Bu görev sürem içerisinde köyüme bir çok hizmette bulunduk. Bu güne kadar olduğu gibi bundan sonrada Üvecik Köyümüze en iyi hizmetin gelmesi yönünde çalışmalarımız yapacağız. Seçim süreci boyunca vatandaşlarımıza köy halkımıza göreve tekrar seçilmemiz durumunda yapacak olduğumuz hizmetlerimizi, vaatlerimizi anlatmaya çalıştık. İnşallah önümüzdeki 5 yıllık süreçte bu sözlerimizi tutarak vaatlerimizi yerine getireceğimizden kimsenin şüphesi olmasın. Köyümüz her şeyin her hizmetin en iyisini hak ediyor. Biz Üvecik Köyü olarak büyük bir aileyiz.

10 yıllık bilgi, birikim ve tecrübelerimize güvenerek şahsıma ve yol arkadaşlarıma güvenerek bizleri tekrar bu göreve layık gören değerli köy halkıma çok teşekkür ediyor, sağlık, mutluluk, huzur içerisinde bir yaşam diliyorum” dedi.

 

About Post Author