18 Haziran 2024

EzineTürk

Haberin Doğru Adresi

SADİ ÇALIKOĞLU ; “TEŞEKKÜRLER , DAHA YAŞANABİLİR CENNET KÖŞE DALYAN İÇİN KALDIĞIMIZ YERDEN DEVAM”

Ezine ilçesine bağlı Dalyan Köyü Muhtarı Sadi Çalıkoğlu, 31 Mart’ta gerçekleşen yerel seçimlerin ardından 3. kez yeniden muhtarlığa seçilmesi nedeniyle bir teşekkür açıklaması yaptı.

2 dönemdir 10 yıllık görevin ardından 3. kez yeniden seçilmesinin ardından teşekkür açıklaması yapan Sadi Çalıkoğlu, kendisine destek veren seçmenlere teşekkür ederken ; “Teşekkürler Dalyan Köyü, daha yaşanabilir Cennet köşe Dalyan için kaldığımız yerden devam” dedi.

Muhtar Çalıkoğlu 2 dönemdir Dalyan Köyünde gördüğü tüm eksikleri ve ihtiyaçları köy halkı ile beraber yaptığı istişareler sonucu ortaya çıkardıklarını belirterek, yaptıkları çalışmalar ile birlikte tüm sorunları çözüme kavuşturduklarını söyledi.

Çalıkoğlu, bu 5 yıllık dönemde de yapacakları çalışmalar ile Dalyan Köyünün daha yaşanabilir ve sorunsuz, güvenli bir yer yapacaklarını söyledi.

Muhtar Çalıkoğlu açıklamasının sonunda ;

” 2 Dönemdir görev yaptığım ve bu dönemde de tekrar görev veren köyüme eşime dostuma yol yürüdüğüm arkadaşlarıma şahsım adına teşekkür ederim. Bu günde bu süreçte bana destek olan veya olmayan tüm herkese çok teşekkür ederim. Bu bir yarıştı ve yarış bitti, yine kaldığımız yerden devam” dedi.

 

About Post Author