16 Nisan 2024

EzineTürk

Haberin Doğru Adresi

AHMET ERİŞKEN 23 NİSAN ULUSAL EGEMENLİK VE ÇOCUK BAYRAMI MESAJI

EZİNE KÖY İDARELERİ VE MUHTARLAR DERNEĞİ BAŞKANI AHMET ERİŞKEN 23 NİSAN ULUSAL EGEMENLİK VE ÇOCUK BAYRAMI MESAJI

 

23042016_1_0020

 

 

Kudretini ve gücünü milletinden alan Türkiye Büyük Millet Meclisi; milli iradenin ve hukukun üstünlüğünü, hiçbir vesayet ve zorbalık kabul etmeden bugün olduğu gibi yarın da uygulamaya devam edecektir. Sırtındaki her türlü kamburdan arınmış, önündeki tüm engelleri aşmış, bölgesinde ve dünyada çok daha güçlü ve örnek bir Yeni Türkiye için, milletin egemenliğinin hayat bulduğu yüce Meclisimiz, tarihimizde bir kez daha en mühim ve anlamlı günlerini yaşamaktadır.

 

Milli iradenin vazgeçilmezi olan bu kutsal çatı altında çok daha demokratik ve vatandaşı ile her alanda bir bütün lider bir Türkiye için çalışmalarımız, yeni dönemde de olanca hızıyla devam edecektir. Yeni Türkiye yolunda; yarınlarımız, geleceğimiz olan çocuklarımıza bırakacağımız en kıymetli eser, çok daha demokratik, kapsayıcı ve herkesin benim diyebileceği bir Anayasa ile huzurun, barışın, refahın tam anlamıyla egemen olduğu bir ülke olacaktır.

 

Bu duygu ve düşüncelerle Tüm halkımızın ve çocuklarımızın 23 Nisan Milli Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı tebrik ediyor, bu anlamlı günün, çocuklarımız için barışın, sevginin ve kardeşliğin hüküm sürdüğü bir Türkiye’ye vesile olması dileğiyle hepsinin gözlerinden öpüyorum.

 

 

AHMET ERİŞKEN

EZİNE KÖY İDARELERİ  VE MUHTARLAR DERNEĞİ BAŞKANI

 

 

About Post Author