26 Ekim 2021

EzineTürk

Haberin Doğru Adresi

Ezine’nin tanınmış ve sevilen simalarından sarraf Ali Altan hayatını kaybetti. Altan Ezine’de dualarla son yolculuğuna uğurlandı.

Ezine’nin tanınmış ve sevilen simalarından, sarraf esnaflarından,  Sedef Altan’ın eşi  , Mustafa ve Esin’in ağabeyleri,  Rahmi ve Atakan Altan’ın babaları Ali Altan bir süredir tedavi gördüğü rahatsızlığına yenik düşerek hayatını kaybetti.

Geçmiş dönem Ezine Belediyesi AK Parti Meclis Üyesi görevinde de bulunan Ali Altan’ın cenazesi 29 Haziran Salı günü öğle namazına müteakip Ulu Camiinde kılınan Cenaze Namazı sonrası Ezine İlçe Kabristanlığında dualar ve gözyaşları içerisinde toprağa verildi.

Merhum Ali Altan’ın cenazesine Çanakkale Belediye Başkanı Ülgür Gökhan, Ezine Belediye Başkanı Güray Yüksel ve Belediye Meclis Üyeleri, Geyikli Belediye Başkanı Mevlüt Oruçoğlu, önceki dönem Ezine Belediye Başkanı Haluk Babaoğlu ve Belediye Meclis Üyeleri, önceki dönem Belediye Başkanı Halil Büyükerol ve Belediye Meclis Üyeleri, siyasi parti il ve ilçe başkanları, STK’ların ilçe başkan ve yöneticileri, ALTAN ailesinin yakınları ve çok sayıda vatandaş katıldı.

EZİNETÜRK GAZETESİ olarak merhum Ali Altan’a yüce Allah’tan rahmet, kederl ailesine ve yakınları ile sevenlerine başsağlığı ve sabırlar diliyoruz.