26 Ekim 2021

EzineTürk

Haberin Doğru Adresi

Naim Makas ; ” Çanakkale’mizin tüm kesimlerine dokunmaya gayret gösteren bir yapıya sahibiz”

AK Parti Çanakkale l Başkanı Naim Makas ilçe ziyaretleri kapsamında Eceabat’ta esnaf ziyareti yaptı ve teşkilatı ile bir araya geldi.

Bayramiç ilçesi ziyareti sonrasında, Eceabat ilçesinde  esnaf ve vatandaşlarla bir araya gelen  İl Başkanı Naim Makas’a İl Genel Meclisi Başkanı Nejat Önder, İl Genel meclis üyeleri, İl Başkan Yardımcıları, İl Kadın Kolları Başkanı Özlem Karadayı, İl Gençlik Kolları Başkanı Alperen Uysal, İlçe Başkanı İlker Güven ve teşkilat üyeleri eşlik etti.

“Esnafın Sorunlarına Kulak Veren Teşkilat”

Eceabat ziyaretinde AK Parti İl Başkanı Naim Makas, İlçe genelindeki tüm esnafa ziyarette bulunarak, hayırlı işler diledi. Esnafın sorunlarına kulak verirken teşkilatçılık anlayışı içinde ziyaretlerini sürdüren Başkan Makas; “ Çanakkale’mizin tüm kesimlerine dokunmaya gayret gösteren bir yapıya sahibiz. AK Parti İl Başkanlığı olarak Çanakkale’mizin tüm ilçelerine ziyaretler planlayıp esnaf ve vatandaşlarımızla bir araya gelmeyi planlıyoruz. Eceabat ilçemizde teşkilatımızla birlikte esnafımıza gittik. Dün Bayramiç ilçemizdeydik, Milletvekilimiz Sayın Jülide İskenderoğlu ile beraber oradaki esnafımızın ve vatandaşımızın sorunlarına kulak verdik. Bugün ise boğazın incisi Eceabat’tayız. Eceabat halkına bizleri misafir ettiği için teşekkür ederiz“ dedi.