17 Haziran 2024

EzineTürk

Haberin Doğru Adresi

AYVACIK’TA ASFALTLAMA ÇALIŞMALARI SÜRÜYOR

AYVACIK’TA ASFALTLAMA ÇALIŞMALARI SÜRÜYOR

16082016_1_0001

 

 

İlçe genelinde periyodik şekilde cadde ve sokakların yol yapımını gerçekleştiren ekipler, ilçenin farklı kesimlerinde üst yapı ve asfaltlama çalışmalarına hız verdi.

 

Ayvacık Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ilçenin her noktasında asfaltlama ve yol yapım çalışmalarına hız verdi. Bunun yanında mücavir alanına kattığı Ahmetçe’de belediye ekipleri program dahilinde devam eden yol asfaltlama işlemlerine hız kesmeden devam ediyor.

 

Mahallelerde yol çalışmalarının devam edeceğini belirten yetkililer, her mahalleye belediye hizmetin gideceğine vurgu yaparak, Fatih Mahallesi Mülver Sokak ile Mezarlık yolu üzerinde yürütülen yaklaşık 3000 bin metrekare kilitli parke taşı döşeme ve kaldırım çalışmalarının tamamlanmasıyla birlikte diğer mahallelerde çalışmaların devam edeceği açıklandı.

 

Konu hakkında açıklama yapan Ayvacık Belediye Başkanı Mehmet Ünal Şahin ‘’İlçemizde parke döşeme ve asfaltlama çalışmaları devam etmektedir. İlçe halkına iyi hizmet sunmak adına hedeflediğimiz çalışmaları hızlandırarak kalıcı çözümler üreteceğiz. Alt yapı çalışmalarını tamamladık. Şimdi üst yapı çalışmalarıyla hizmetlerimize devam edeceğiz. Hedefimiz vatandaşlarımıza hak ettiği hizmeti sunmaktır” dedi.

 

 

16082016_1_0002

 

16082016_1_0003

 

About Post Author