22 Haziran 2024

EzineTürk

Haberin Doğru Adresi

BAŞKAN DENİZ ; “ÜYELERİMİZİN MEMNUNİYETİNİ SAĞLAMAK BİZİM İÇİN ÖNCELİK”

Çanakkale Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Abdullah Deniz ve beraberindeki heyet, ÇTB üyelerinin işyerlerini ziyaret ederek üyelerinin sektörlerindeki genel durum ve faaliyetleri hakkında bilgiler almaya devam ediyor.

12 ve 13 Aralık 2023 tarihlerinde Ezine İlçesi ve Geyikli Beldesinde yer alan Borsa üyelerine yönelik gerçekleşen ziyaretlerde, Yönetim Kurulu Başkanı Abdullah Deniz, Başkan Yardımcıları Aslı Akgül ve Sinan Erdoğan, Yönetim Kurulu Üyesi Ruhi Badem, Meclis Kâtip Üyesi Recep Bulut, Meclis Üyeleri Anıl Kahrıman, Mehmet Tosun, Genel Sekreter Sevcan Elver ve Muhasebe Memuru Musa Çelik yer aldı.

Yapılan ziyaretlerde ÇTB Heyeti, üyelerden çalışmaları hakkında bilgiler alırken, kendilerine iletilen sorun ve talepleri yerinde dinledi.

BAŞKAN DENİZ ; “ÜYELERİMİZİN MEMNUNİYETİNİ SAĞLAMAK BİZİM İÇİN ÖNCELİK”

ÇTB Yönetim Kurulu Başkanı Abdullah Deniz, “Meclis Üyelerimiz ile birlikte üye memnuniyetini sağlamak adına ziyaretlerimize devam etmekteyiz. Bugünde Ezine ve Geyikli ’de yer alan üyelerimiz ile bir araya geldik. Borsamız üyeleri ile yakın diyalog halinde olursak sorunlarının çözümü noktasında da ilgili kurumlarla görüşmeler yaparak daha etkili sonuçlar alacağımıza inanıyoruz.

Üye odaklı bir yönetim anlayışıyla çalışmalar yaptıklarına dikkat çeken Başkan Abdullah Deniz ayrıca “Ziyaretlerimizde Borsamız çalışmaları, 2024 yılında gerçekleştirmeyi planladığımız faaliyetler ile ilgili üyelerimize bilgiler veriyoruz. Üyelerimizin talepleri doğrultusunda hizmet kalitemizi arttırmayı hedefliyor ve bu yönde çalışmalarımıza devam ediyoruz.” dedi.

About Post Author