17 Mayıs 2022

EzineTürk

Haberin Doğru Adresi

BAŞKAN YÜKSEL’DEN EZİNE’YE KAPALI SPOR SALONU, KAPALI HALI SAHA VE BASKETBOL SAHALARI MÜJDESİ

Ezine Belediye Başkanı Güray Yüksel Ankara’da Gençlik ve Spor Bakanlığı’nda düzenlenen protokol töreninin ardından sosyal medya hesabı üzerinden yaptığı paylaşımla müjdeli haberleri hemşehrileri ile paylaştı.

Başkan Yüksel sosyal medya hesabı üzerinden yaptığı açıklamada Ezine’ye Kapalı Spor Salonu, Kapalı Halı Saha ve Basketbol Sahaları yapılacağı müjdesini verdi.

Başkan Yüksel sosyl medya hesabı üzerinden yaptığı paylaşımda ,” Gençlik ve Spor Bakanımız sayın Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu, AK Parti Grup Başkan Vekilimiz Çanakkale Milletvekilimiz sayın Bülent Turan, AK Parti Genel Merkez Kadın Kolları MKYK Üyesi ve Çanakkale Milletvekilimiz sayın Jülide İskenderoğlu, Çanakkale Valimiz sayın Orhan Tavlı, AK Parti Çanakkale İl Başkanımız sayın Naim Makas, ilçe belediye başkanlarımız, ilçe başkanlarımız ve Çanakkale Gençlik Spor İl Müdürümüz sayın Aziz Sinan Alp’in katılımlarıyla gençlik ve spor bakanlığımızda düzenlenen protokol imza törenine katıldık. Sayın bakanımızın Ezine’mize, hemşehrilerimize çok selamı var.
Memleketimiz, sevdamız Ezine’mize, 1 adet kapalı spor salonu, 1 adet kapalı halı saha ve
tek potalı mahalle basketbol sahaları hayırlı uğurlu olsun” dedi.

Başkan Yüksel paylaşımında, “Desteklerinden dolayı Gençlik Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu’na, AK Parti Grup Başkan Vekili Çanakkale Milletvekili Bülent Turan’a, AK Parti Genel Merkez Kadın Kolları MKYK Üyesi ve Çanakkale Milletvekili Jülide İskenderoğlu’na, İl Başkanı Naim Makas’a teşekkür etti.