24 Ocak 2022

EzineTürk

Haberin Doğru Adresi

Belediye Başkanı Oruçoğlu sosyal medya hesabı üzerinden yaptığı açıklamada, Geyikli’ye Halı Saha yapılacağı müjdesini verdi.

Geyikli Belediye Başkanı Mevlüt Oruçoğlu, Ankara’da Gençlik ve Spor Bakanlığı’nda düzenlenen protokol töreninin ardından sosyal medya hesabı üzerinden Geyikli’ye Halı Saha yapılacağı müjdesini hemşehrileri ile paylaştı.

Oruçoğlu sosyal medya hesabı üzerinden yaptığı açıklamada, “Gençlik ve Spor Bakanımız sayın Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu, AK Parti Grup Başkan Vekilimiz Çanakkale Milletvekilimiz sayın Bülent Turan, AK Parti Genel Merkez Kadın Kolları MKYK Üyesi ve Çanakkale Milletvekilimiz sayın Jülide İskenderoğlu, Çanakkale Valimiz sayın Orhan Tavlı, AK Parti Çanakkale İl Başkanımız sayın Naim Makas, ilçe belediye başkanlarımız, ilçe başkanlarımız ve Çanakkale Gençlik Spor İl Müdürümüz sayın Aziz Sinan Alp’in katılımlarıyla gençlik ve spor bakanlığımızda düzenlenen protokol imza törenine katıldık.

Gençlerimizi spor yapmaya heveslendirmek için bir adım daha attık ve Ankara’dan Beldemize halı sahamızın yapılacağı müjdesiyle dönüyoruz. Geyiklimize hayırlı uğurlu olsun” dedi.

Başkan Oruçoğlu paylaşımında, “Desteklerinden dolayı Gençlik Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu’na, AK Parti Grup Başkan Vekili Çanakkale Milletvekili Bülent Turan’a, AK Parti Genel Merkez Kadın Kolları MKYK Üyesi ve Çanakkale Milletvekili Jülide İskenderoğlu’na, İl Başkanı Naim Makas’a teşekkür etti.