15 Haziran 2024

EzineTürk

Haberin Doğru Adresi

“Biz Himalaya Olursak Erdoğan Everest Olmaya Devam Eder”

Turan: “Biz Himalaya Olursak Erdoğan Everest Olmaya Devam Eder”

 

AK Parti Grup Başkanvekili Çanakkale Milletvekili Bülent Turan, AK Parti Genel Merkez Gençlik Kolları’nın Kızılcahamam’daki kamp programına katıldı.

Gelişim kampında konuşan Milletvekili Bülent Turan, siyasete adım attığı lise yıllarından gençlik kolları ve ana kademede aldığı görevleri gençlerle paylaştı.

İstanbul İl Teşkilatı’nda görev yaptığı dönemde gençlik kollarını partinin vicdanı olarak gördüklerini, çalışmalarda bu ilkeye önem verdiklerini belirten Bülent Turan, “Gençlik kollarımız, bize kuruluş ilkelerimizi, yaslandığımız değerleri hatırlatmak için var. Ana kademe gibi bir gençlik kolları değil, yeri geldiğinde en sert eleştiriyi yapan, yanlış yapıyorsunuz diyebilen bir gençlik kolları. Bu yüzden biz gençlik kollarını partimizin vicdanı olarak bildik. Biz duruşumuzla Himalaya olmaya devam edersek Erdoğan Everest olmaya devam eder” dedi.

Gençlere tavsiyelerde bulunan Bülent Turan, “Teşkilat çalışmalarında asla bir kişiden ne olur diye düşünmeyin. Endonezya ve Malezya’nın Müslüman olmasını sağlayan ahlaklı bir tüccardı. Bu yüzden ilkelerimiz olacak. Bir insan bile bizim için çok kıymetli” diye konuştu.

 

 

 

About Post Author