12 Haziran 2024

EzineTürk

Haberin Doğru Adresi

ÇANAKKALE BAROSU’NDA DEVİR TESLİM TÖRENİ YAPILDI

Çanakkale Barosu’nun 35. Olağan Genel Kurulu sonrası mazbatasını alan Baro BaşkanıAv. Soner Aydın, Yönetim, Disiplin ve Denetleme Kurulu üyeleri, yapılan devir teslim töreniyle görevlerine başladı.

Gerçekleştirilen devir teslim töreninde, Çanakkale Barosunun 9 yıl boyunca Başkanlığını yapmış Av. Bülent Şarlan, önceki dönemde görev alan Yönetim ve diğer kurulları ile yeni dönem Baro Başkanı Av. Soner Aydın, Yönetim ve diğer Kurullara seçilen avukatlar bir araya geldi.

Geçmiş dönemler de Çanakkale Barosu’nun Başkanlığını yapmış Av. İlhan Çakar ve Av. Murat Efe’nin de katıldığı törende önceki dönem Baro Başkanı Av. Bülent Şarlan tarafından yeni dönem Başkanı Av. Soner Aydın’a Çanakkale Barosu’nun sembolik anahtarı teslim edildi. Başkan Av. Bülent Şarlan ayrıca birlikte görev yaptığı Yönetim Kurulu Üyelerine ve Baro personeline plaket takdim etti.

Çanakkale Barosu yeni Başkanı Av. Soner Aydın’da uzun yıllardır Baroya sunduğu değerli katkılardan dolayı önceki dönem Baro Başkanı Av. Bülent Şarlan’aplaket ve günün anısına kentimizi simgeleyen bir tablo takdim etti.

About Post Author