19 Ağustos 2022

EzineTürk

Haberin Doğru Adresi

????????????????????????????????????

ÇANAKKALE MÜTEAHHİTLER BİRLİĞİ’NDEN ÇTSO’YA ZİYARET

Çanakkale Müteahhitler Birliği Derneği yeni Yönetim Kurulu, Çanakkale Ticaret ve Sanayi Odası’nı ziyaret ederek görüş alışverişinde bulundu.

ÇTSO Kongre Fuar Merkezi’nde gerçekleşen ziyarette, ÇTSO Yönetim Kurulu Başkanı Selçuk Semizoğlu, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Murat Aydoğdu, Yönetim Kurulu Üyeleri Ersin Kahraman ve Özgür Ekşi, Çanakkale Müteahhitler Birliği Başkanı Salih Yıldız, Başkan Yardımcısı Halil Kuzu, Sayman Üye Fatih Yılmaz ile Genel Sekreterler Sema Sandal ve Celal Aktur hazır bulundu.

“KONUT MALİYETLERİNDE YAŞANAN ARTIŞLAR SEKTÖRDE YAVAŞLAMAYA SEBEP OLUYOR”

Ziyaretle ilgili bilgi veren ÇTSO Yönetim Kurulu Başkanı Selçuk Semizoğlu; “Çanakkale Müteahhitler Birliği Derneği yeni yönetimi Odamızı ziyaret ederek, Yönetim Kurulumuzla bir araya geldi. Dernek Başkanı Salih Yıldız’a ve yeni yönetimine inşaat sektörünün gelişmesi için yapacakları çalışmalarda başarılar diledik. İnşaat sektörü, ülkemizde olduğu gibi ilimizde de, beraberinde diğer birçok sektörü canlı ve ayakta tutan bir sektördür. Gerek inşaat maliyetlerinin artması, gerekse de faizlerin yüksekliği, sektörün yavaşlamasına sebep oldu. Ancak biz bu süreçleri daha önce de yaşadığımız için iş insanları olarak artık daha tedbirli yaklaşmak ve yatırımlarımızı bu öngörüyle yapmak durumundayız. Odamızın en fazla sektör temsilcisine sahip meslek grubu, inşaat sektöründe yer alıyor. Sektörün gelişimi ve ilimizde nitelikli inşaatların yapılması için Oda olarak her türlü işbirliğine hazırız” dedi.

 

 

About Post Author