28 Kasım 2021

EzineTürk

Haberin Doğru Adresi

Çanakkale Ticaret ve Sanayi Odası heyeti, Silifke Ticaret ve Sanayi Odası tarafından organize edilen ve TOBB Başkanı Sayın Rifat Hisarcıklıoğlu ile KKTC Cumhurbaşkanı Sayın Ersin Tatar’ın teşrifleri ile gerçekleştirilen III. Liderlik Akademisi etkinliğine katıldı.

5-7 Kasım tarihlerinde Kıbrıs’ta gerçekleştirilen etkinliğe Meclis ve Yönetim Kurulu Üyelerimiz, Komite Başkanlarımız, Kadın ve Genç Girişimciler Komitesi üyelerimiz ile Oda personelimiz katılım sağladı.

“LİDERLİK AKADEMİSİ HEM İÇERİK HEM DE ODA/BORSA BAŞKANLARIMIZLA BİLGİ VE TECRÜBE PAYLAŞIMI AÇISINDAN ÇOK VERİMLİ OLDU”

Etkinlik hakkında bilgi veren Yönetim Kurulu Başkanı Selçuk Semizoğlu; “2019 yılında üniversite-sanayi işbirliğinin geliştirmesi amacıyla Silifke Ticaret ve Sanayi Odamız tarafından başlatılan Liderlik Akademisi etkinliğinde, akademik ve sosyal etkinlikler gerçekleştirilerek, katılımcıların mesleki ve kişisel bilgi-birikimlerini artırmaları, beşeri ve sosyal sermayelerine yatırım yapmaları hedefleniyor. Burada TOBB Başkanımız Sayın RifatHisarcıklıoğlu başkanlığında gerçekleştirilen odak toplantılarında sektör temsilcilerimizle beraber ilimizin tüm talep, ihtiyaç ve hedeflerini birinci ağızdan kendilerine ilettik. Hep beraber ilimizin gelişmesi ve büyümesi için gerekli lobicilik faaliyetlerin sıkı takipçisi olacağız.Bizler ile istişare için her fırsatı değerlendiren TOBB Başkanımız Sayın RifatHisarcıklıoğlu’na teşekkür ediyorum.

Ayrıca Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti Cumhurbaşkanı Sayın Ersin Tatar ile tanışma ve görüşme fırsatımız oldu. Kıbrıs Türk Halkının egemenliğini korumak için yaptığı mücadeleden dolayı kendisine şükranlarımızı arz ettim.

Bizleri biraraya getirerek bu ortamı sağlayan Silifke Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Sayın Nurettin Kaynar’ı tebrik ediyor, şahsında da tüm ekibine teşekkür ediyorum” dedi.