22 Ekim 2021

EzineTürk

Haberin Doğru Adresi

TOBB 76. ve 77. Genel Kurulları elektronik ortamda gerçekleştirildi. Genel Kurulları ÇTSO Yönetim Kurulu Başkanı Selçuk Semizoğlu ve delegeler katılım sağladı.

TOBB 76. ve 77. Genel Kurulları elektronik ortamda gerçekleştirildi.Genel Kurula, Çanakkale Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Selçuk Semizoğlu,  delegeler Hayrettin Çetinkaya, Şerif Mutlu, Ahmet Demir, Ali Deniz, Rasim Aktürk  ve Genel Sekreter Sema Sandal katılım sağladı.

Delegelerin  sisteme giriş yaparak kayıt olmalarının ardından başlayan Genel Kurul; saygı duruşu ve İstiklal Marşı, açılış konuşmaları, TOBB tanıtım filmi gösterimi, Yönetim Kurulu Faaliyet Raporlarının  ve Komisyon raporlarının sunularak oylanması, dilek ve öneriler gündem maddelerinin görüşülmesi ile tamamlandı.

Genel Kurul ile ilgili bilgi veren Yönetim Kurulu Başkanı Selçuk Semizoğlu “ Her yıl Ankara’da katılım sağladığımız TOBB Genel Kurulu pandemi sebebi ile 2 yıldır gerçekleştirilemiyordu. Koşullar son iki yıl Genel Kurullarının bu ortamda yapılmasını gerektirdi. ÇTSO olarak tüm delegelerimiz ile birlikte eksiksiz katlım sağladık. Kendilerine teşekkür ediyorum. TOBB Başkanımız Sayın RifatHisarcıklıoğlu iş dünyasının kulağı, sesi olarak tüm sorunlarımızı çözüm önerileri ile birlikte ilgili mercilere iletiyor. Yaklaşık 1,5 yıldır bu gayreti ve çabasına daha yakın şahit oluyoruz. İlettiğimiz her konunun takipçisi oldu. Yoğun emeklerinden dolayı teşekkür ediyor, Genel Kurullarımızın Ülkemize ve Camiamıza hayırlar getirmesini diliyorum” dedi.

 

????????????????????????????????????
????????????????????????????????????
????????????????????????????????????
????????????????????????????????????