26 Ekim 2021

EzineTürk

Haberin Doğru Adresi

????????????????????????????????????

JÜLİDE İSKENDEROĞLU’NDAN TOBB ÇANAKKALE KADIN GİRİŞİMCİLER KURULUNA ZİYARET

AK Parti Çanakkale Milletvekili Jülide İskenderoğlu beraberinde Ak Parti İl Başkan Yardımcısı, İl Yönetim Kurulu Üyesi Rasime Beyaz, Çanakkale İl Kadın Kolları Başkanı Özlem Karadayı ve Çanakkale Belediye Meclis Üyesi Başkan Vekili Esra Yüksel TOBB Çanakkale Kadın Girişimciler Kurulu İcra Komitesi Üyelerini ÇTSO Kongre Fuar Merkezi’nde ziyaret etti.

Gerçekleştirilen ziyarette TOBB Çanakkale Kadın Girişimciler Kurulu İcra Komite Başkanı Birce Bilici Şimşek, Komite Üyeleri Atiye Laçin, Berna Ergin, Didem Güner, Duygu Aktürk, Filiz Bahar, Gülçin Semizoğlu, Seçil Yavaşoğlu, Genel Sekreter Sema Sandal ve Kadın Girişimciler Kurulu Sorumlusu Selen Kılıç hazır bulundu.

Başkan Birce Bilici Şimşek “ Milletvekilimiz Jülide İskenderoğlu’na Kadın Girişimciliği desteklemek için gerçekleştirdiğimiz ve gerçekleştirmeyi planladığımız projelerimizden bahsettik. Ayrıca Çanakkale’de daha fazla kadın girişimci olması için tüm paydaşlarla işbirliği içerisinde olduğumuzu, Kurul olarak birçok sosyal sorumluluk projesi için çalışmalarımızın devam ettiğini ifade ettik.  Sayın Vekilimizin ziyareti bizleri son derece mutlu etti.” dedi.

Ak Parti Çanakkale Milletvekili Jülide İskenderoğlu,”Kadınlarımız için yapacağınız çalışmalarda ve projelerde sizlere destek olmaya hazırız. Kadın girişimcilerimizin ve kadın istihdamının artması için yapılacak her çalışmada varız”diyerek misafirperverliğinizden ve güler yüzünüzden dolayı memnuniyetini dile getirerek teşekkürlerini iletti.