16 Temmuz 2024

EzineTürk

Haberin Doğru Adresi

EZİNE 2. ŞEHİTLER FUTBOL TURNUVASINDA ŞAMPİYON BALIKESİR BÜYÜKŞEHİRBELEDİYESPOR

Bu yıl ikincisi düzenlenen “EZİNE 2. ŞEHİTLER FUTBOL TURNUVASI” sona erdi. Turnuvanın Şampiyonu BALIKESİR BÜYÜKŞEHİRBELEDİYESPOR oldu.

 

Bu yıl 2.si düzenlenen ve 2005-2006-2007 doğumlu sporculardan oluşan, Bozcaadaspor, Altay, Balıkesir Büyükşehir Belediyespor, Biga Adaspor, Ayvacıkspor, Onurspor, Çanakkale Hastanebayırspor, Lapsekispor, Fatih Sultan Mehmet (İstanbul), Geliboluspor, Çanakkale Barbarosspor, Arslancaspor, Biga Yeni Çiftlik Ecespor, takımlarının yer aldığı ve 1 gün süren turnuva sona erdi.

 

Balıkesir Bütükşehir Belediyespor’un Şampiyon olduğu Turnuva’da, 2. Bigaadaspor, 3. Çanakkale Barbarosspor, 4. Çanakkale Arslancaspor oldu.

 

Hayli çekişmeli, heyecanlı ve zevki müsabakaları oynandığı turnuvayı Kaymakam Ali İkram Tuna, İlçe Milli Eğitim Müdürü Orhan Akman, Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürü Soner Şahin, Halk Eğitimi Merkezi Müdürü Şevket Çetin ve Müdür Yrd. Caner Lüleci, Ezine Şoförler ve Oto.Esnaf Od. Başkanı Yılmaz Konca, Bozcaadaspor Bşk. Osman Ataol, Geliboluspor Bşk. Mevlüt Can ve sporseverler izledi.

 

Turnuva akşam düzenlenen kupa töreni ile sona erdi. Turnuvada 1. Olan Balıkesir Büyükşehir Belediyespor’a kupasını ve madalyalarını İlçe Milli Eğitim Müdürü Orhan Akman, 2. Olan Biga Adaspor’a kupa ve madalyalarını Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürü Soner Şahin, 3. Olan Çanakkale Barbarosspor’a kupa ve madalyalarını Ezine Şoförler ve Oto. Esnaf Od.Bşk. Yılmaz Konca, 4. olan Çanakkale Arslancaspor’a kupa ve madalyalarını Belediye Hesap İşleri Memuru Gökhan Pazarköylü takdim etti.

 

Turnuvanın organizasyon sorumlusu Bozcaadaspor Alt yapı Teknik Direktörü İbrahim Zeki Kutver yaptığı açıklamada, “Bu yıl 2. sini düzenlediğimiz turnuvayı gerçekleştirmenin mutluluğu içerisindeyiz. Bir hayli çekişmeli ve heyecanlı müsabakaların oynandığı turnuvada Şampiyon olan Balıkesir Büyükşehir Belediyespor’u, dereceye giren takımlarımızı ve turnuvaya katılan diğer tüm takımlarımızı ve değerli sporcularını yürekten kutluyor teşekkürlerimizi sunuyoruz.

 

Turnuvamızın gerçekleşmesinde emekleri olan ve spora ve sporcuya olan katkılarından dolayıdeğerli sponsorlarımız N.S. Sezgin Otomotiv’e, EKİM Mimarlık’a, ALTINKILIÇ Süt Ürünlerine, Meydan Otomotiv’e, Rüzgar Otomotiv’e, Güntepe Peynir Helvacısına ve diğer sponsorlarımıza teşekkürlerimizi sunuyoruz.

 

Bu organizasyona katılımlarından dolayı başta Kaymakamımız Ali İkram Tuna’ya, İlçe Milli Eğitim Müdürü Orhan Akman, Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürü Soner Şahin, Halk Eğitimi Merkezi Müdürü Şevket Çetin ve Müdür Yrd. Caner Lüleci, Ezine Şoförler ve Oto.Esnaf Od. Başkanı Yılmaz Konca, Bozcaadaspor Bşk. Osman Ataol, Geliboluspor Bşk. Mevlüt Can’a da teşekkürlerimizi sunuyoruz.

 

En önemlisi geleceğimizin teminatı olan genç sporcu kardeşlerim sizlerin emeğine sağlık. Bütün gün boyunca süren yorucu tempoda büyük bir efor sarf ettiniz.  Ayaklarınıza sağlık. Değerli teknik sorumlularımıza da ayrıca teşekkür ediyorum. İnşallah ileriki yıllarda da bu organizasyonun daha büyüğünü yapmak nasip olur” dedi.