30 Mayıs 2024

EzineTürk

Haberin Doğru Adresi

EZİNE 22 EYLÜL SPOR KULÜBÜ YÖNETİMİNDEN BİR DİZİ ZİYARET

Geçtiğimiz günlerde kuruluş aşamasını tamamlayarak ilk kongresini gerçekleştiren Çanakkale 1. Amatör Ligin yeni Temsilcisi Ezine 22 Eylül Spor yönetimi başta Kaymakam Yunus Kızılgüneş olmak üzere bir dizi ziyaret gerçekleştirdi.

Çanakkale 1. Amatör Ligin yeni temsilcisi Ezine 22 Eylül Spor Kulübü Başkanı Nedim Kayaoğlu, beraberinde yöneticiler Deniz Gezer,Hüseyin Gür,  Erdinç Ceyhan, Yıldıray Dilmaç ve Sportif Direktör İbrahim Zeki Kutver ile birlikte ilk olarak Kaymakam Yunus Kızılgüneş’i makamında ziyaret etti. Ziyarette Yunus Kızılgüneş’e Başkan Kayaoğlu tarafından üzerinde kulübün logosunun olduğu gemi maketi hediye edildi.

Kaymakam Yunus Kızılgüneş ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek sporun ve sporcunun her zaman yanında olduklarını belirterek, 22 Eylül Spor’a başarı dileklerinde bulundu.

Başkan Kayaoğlu beraberindekiler daha sonra sırasıyla Belediye Başkanı Güray Yüksel, Ezine Esnaf ve Sanatkarlar  Odası Başkanı Türker Demirhan, Ezine Esnaf ve Sanatkarlar Kredi Kefalet Kooperatifi Başkanı Soner Eker ve Ezine Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odası Başkanı Yılmaz Koca’yuı da makamında ziyaret etti. Ziyaretlerde üzerinde takımın logosu olan gemi maketi de hediye edildi.

Başkan Nedim Kayaoğlu ziyaret ile ilgili EZİNETÜRK GAZETESİ’ne yaptığı açıklamada şunları söyledi ;

“Yaptığımız ziyaretlerde geleceğimizin teminatı olan gençlerimizin ve çocuklarımızın pandemi sürecinde spordan uzaklaştıklarını ve maalesef hiç bir sosyal aktivitelerinin olmadığını, kulübümüzün kurulmasında da ana temanın Ezine gençlerinin olduğunu, bu gençlerin yetişmesinde Cumhuriyetimizin Kurucusu Ulu Önder Gazi  Mustafa Kemal Atatürk’ün de i ‘Ben sporcunu zeki, çevik ve ahlaklısını severim” sözünü kendimize rehber olarak benimsediğimizi belirterek, kulübümüze ve sporcularımıza desteklerini istediğimizi söyledik.”

About Post Author