17 Ekim 2021

EzineTürk

Haberin Doğru Adresi

S.S. 16 Nolu Ezine Birlik Minibüsçüler Mot. Taşıyıcılar Kooperatifinden yapılan açıklama ile 17 Mayıs Pazartesi gününden itibaren başlayacak olan gönderilen “Kademeli Normalleşme Tedbirleri” kapsamında  minibüs seferleri hakkında bilgilendirmede bulunuldu.

İçişleri Bakanlığınca valiliklere gönderilen “Kademeli Normalleşme Tedbirleri” konulu genelge gereğince 17 Mayıs Pazartesi günü ile 01 Haziran tarihleri arasında uygulanacak yeniden normalleşme dönemiyle Ezine-Çanakkale hattında yolcu taşımacılığı yapan S.S. 16 Nolu Ezine Birlik Minibüsçüler Mot. Taşıyıcılar Kooperatifinden yapılan açıklamada sefer saatlerinde normala dönüldüğü açıklandı.

Kooperatif Başkanı Mehmet Çırkan gazetemize yaptığı açıklamada 17 Mayıs Pazartesi günü itibari ile İçişleri Bakanlığınca yayınlana genelge uyarınca Kademeli Normalleşme Tedbirleri genelgesi uyarınca tekrar normal sefer saatlerine dönüldüğüne dikkat çekerek, yeni sefer saatlerini duyurdu.

Çırkan yaptığı açıklamada, Ezine’den ilk seferin sabah saat 07.25’te başlayıp akşam 19.55’e kadar. Çanakkale’den de ilk seferin 07.00’de Otogardan başlayıp akşam en son 20.15 Otogar, 20.30’da ise Kipa durağından olmak üzere  her yarım saatte bir devam edeceğini belirtti.

Çırkan açıklamasında; “Değerli yolcularımızın geçmiş Ramazan Bayramlarını kutluyor, kazasız huzur içerisinde yolculuklar diliyoruz” dedi.