Sal. May 19th, 2020

EzineTürk

Haberin Doğru Adresi

Ezine Birlik Minibüsleri Kooperatifi 2018 Yılı Olağan Genel Kurulu Yapıldı

2 min read

SS 16 No’lu Ezine Minibüsçüler Motorlu Taşıyıcılar Kooperatifi’nin 2018 yılı olağan genel kurul toplantısı yapıldı.

İlçe Otogarındaki bir kıraathanede yapılan olağan genel kurul divanın oluşturulması, saygı duruşunda bulunulması ve İstiklal Marşının okunmasıyla başladı.

Ardından gündem maddelerinin görüşülmesine geçildi. Gündem maddesi gereği 2018 yılı Yönetim Kurlu Faaliyet Raporu, 2018 Yılı Denetleme Kurulu Raporu, 2018 yılı Bilanço ve Gelir Gider hespları görüşülerek oy birliği ile kabul edildi.

Kooperatifin genel giderlerinin karşılanabilmesi için ortaklardan tahsil edilecek aylık ücretler görüşülerek karara bağlandı.

2019 YILI Tahmini bütçesini okunup oylanmasını ardından dilek ve temenniler bölümünde bazu üyeler söz alarak konuşma yaptı.

Olağan Genel Kurulda Ezine Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı Yılmaz Konca’da bir konuşma yaparak, Başkan Mehmet Çırkan ve yönetimini gösterdikleri başarılı yönetim anlayışı ve çalışmalarından dolayı tebrik ederek, oda olarak her zaman yanlarında olduklarımı ifade etti.

Kooperatif Başkanı Mehmet Çırkan’da Olağan Genel Kurul’un hayırlı olmasını temenni ederek, “Göreve geldiğimiz günden bu yana ben ve yönetici arkadaşlarımızla birlikte kooperatifimi en iyi şekilde yönetmeye çalıştık. Şu anda koopratifimiz emin ellerde çok daha iyi günlere doğru ilerliyor. İnşallah hep birlikte kooperatifimizi daha iyi yerlere taşıyacağız” dedi.

Copyright EZİNETÜRK© All rights reserved. | Newsphere by AF themes.