19 Temmuz 2024

EzineTürk

Haberin Doğru Adresi

Ezine Devlet Hastanesine Yeni Atanan Üroloji Uzmanı Göreve Başladı

Ezine Devlet Hastanesine yeni atanan Üroloji Uzmanı Dr. Özay Demiray görevine başladı.

Ezine Devlet Hastanesinin hekim kadrosu her geçen gün genişlenmeye devam ediyor. Ezine Devlet Hastanesinde yeni atanan Üroloji Uzmanı Dr. Özay Demiray göreve başladı.

Eylül 2021 yılı itibari ile Ezine Devlet Hastanesinde göreve başlayan Dr. Demiray, 2007 yılında Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesinden mezun oldu. Uzmanlık eğitimini 2007-2013 yılları arasında Ege Üniversitesi Tıp Fakültesinde tamamlayan  Dr. Demiray, 2013 yılında Hopa Devlet Hastanesine atandı.

2013-2014 yılları arasında Askerlik Hizmetini Van Askeri Hastanesinde yapan Dr. Demiray, ardından 2014-2019 yılları arasında yine Hopa Devlet Hastanesinde görev yaptı.

2019-2021 yılları arasında Giresun Eğitim ve Araştırma Hastanesinde görev yapan Dr. Demiray 2021 Eylül ayından itibaren Ezine Devlet Hastanesinde görev yapmaya başladı.

1984 Giresun doğumlu olan Dr. Demiray evli ve 2 çocuk babasıdır.

Ezine Devlet Hastanesinde göreve başlayan Dr. Demiray, gazetemize yaptığı açıklamada, “Görev sürem boyunca tüm bilgi ve birikimimi Ezine ve bölge halkı ile hastanemize gelen tüm hastalarımız için kullanmaktan onur duyacağım. Hayırlı olmasını temenni ediyorum” dedi.

Her geçen gün Ezine Devlet Hastanesi’nin uzman kadrosunun güçlendiğini belirten Başhekim Op. Dr. Mehmet Ali Karacaer, “Hastanemize yeni atanarak görevine başlayan Üroloji Doktorumuz Dr. Çağrı Güler’e hayırlı olsun dileklerimizle görevinde başarılar diliyoruz. Hastanemiz hizmete açıldığından buyana gerek ilçemize gerek Çanakkale bölgesine gerekse ülkemizin dört bir yanından ilçemize gelen tüm hastalarımıza üstün sağlık anlayışı ile hizmet vermeye devam etmektedir” dedi.