16 Haziran 2024

EzineTürk

Haberin Doğru Adresi

Ezine Kaymakamlığından İftar Yemeği

Ezine Kaymakamlığı tarafından, şehit yakınları ve gaziler ile, kurum amirve müdürleri, STK Temsilcileri ve muhtarların katıldığı İftar Yemeği düzenlendi.

Ramazan ayı dolayısıyla Ezine Kaymakamı Ali İkram Tuna, ilçede yaşayan şehit yakınları ve gaziler ile ilçede görev yapan kamu kurum amir ve müdürlleri, sivil toplum kuruluşu temsilcileri ve muhtarlardan oluşan kalabalık bir guruba iftar yemeği verdi.

Yanmazlar Tesislerinde düzenlenen ve Kaymakam Ali İkram Tuna’nın ev sahipliği yaptığı etkinliğe Belediye Başkanı Haluk Babaoğlu, 3. J.Er Eğ.Tb. K. J.Yrb.Turgay Şavir, İlçe Jandarma Komutanı J.Yzb. Gürkan Irak, Askerlik Şubesi Bşk. Per.Yzb. Engin Us, İlçe Emniyet Müdürü Alper Pasinli, kurum amir ve müdürleri, şehit yakınları ve gaziler, muhtarlar ve sivil toplum kuruluşu temsilcileri katıldı.

Kaymakam Tuna, Ramazan ayının manevi atmosferinde bir arada bulunmaktan büyük bir memnuniyet duyduğunu belirterek, “Ramazan ayı demek birlik, beraberlik, dostluk, kardeşlik ve hoşgörü ile birlikte yardımlaşmadır, paylaşmadır, büyüklere saygıdır. Bu gün burada şehit yakınlarımız ve gazilerimiz ile diğer davetlilerimiz ile bir arada olmaktan dolayı çok mutluyuz” dedi.

 

 

About Post Author