19 Ağustos 2022

EzineTürk

Haberin Doğru Adresi

İlçe tarihimizde aldığımız oyla % 51 oyla en fazla oy alarak göreve geldik. İnşallah vatandaşlarımızın bize verdiği bu desteğe döktüğümüz alın teri ve yaptığımız güzel hizmetlerle layık oluruz.”   

Ezine Belediye Başkanı Güray Yüksel yapımı devam eden Kültür Merkezi çalışmalarında incelemelerde bulundu.

Ezine Belediye Başkanı Güray Yüksel beraberinde AK Parti İlçe Başkanı Mehmet Ünsal, İl Genel Meclis Üyesi Murat Yahya Sezgin, Belediye Meclis Üyeleri ve ilçe yöneticileri gecenin ilerleyen saatleri olmasına rağmen inşaat çalışmaları tüm hızıyla devam eden Ezine Kültür Merkezinde incelemelerde bulundu.

Yüksel gazetemize yaptığı açıklamada, ilçede planladıkları ve söz verdikleri bir çok hizmeti gerçekleştirdiklerini ifade ederek, Kültür Merkezinin de bunlardan birisi olduğunu söyledi. Ezine Kültür Merkezinin en kısa sürede tamamlanarak Ezine’li hemşehrilerinin hizmetine sunacaklarını ifade eden Başkan Yüksel, “Ezine Marka Kent Burada yaşamak bir ayrıcalıktır” sloganından hareketle başladığı çalışmalarına tüm hızıyla devam ediyor. 

Geleceğe yatırım niteliğinde hayata geçirdiği vizyon projelerinden biri olan Kültür Merkezi projesinde çalışmalar aralıksız devam ediyor. Yapımı yılan hikayesine dönen kültür merkezimiz yapım çalışmalarını tekrar başlamasında Valimiz sayın Orhan Tavlı ve İl Özel İdare Genel Sekreterimizi sayın Abdullah Köklü’ye çok teşekkür ediyoruz.

Bu hizmetlerin ilçemize kazandırılmasında Grup Başkanvekilimiz Bülent Turan, Milletvekilimiz Jülide İskenderoğlu’na şükranlarımızı sunuyoruz. İnşallah inşaatımız bittiğinde 1.920 metrekare temel alanı, 3.700 metrekare kapalı alanı olan, içinde 382 sandalyeli oturma alanı olan Sinema Salonu, üzerinde yetişkinler ve çocuklar için 2 adet kütüphanesi olan, yine üzerinde fuaye alanı ve 500 metrekare kafeteryası olan devasa bir Kültür Merkezimizi ilçemize kazandırmış olacağız. İlçe tarihimizde aldığımız oyla % 51 oyla en fazla oy alarak göreve geldik. İnşallah vatandaşlarımızın bize verdiği bu desteğe döktüğümüz alın teri ve yaptığımız güzel hizmetlerle layık oluruz.  

Ezine Marka Kent Burada yaşamak bir ayrıcalıktır” sloganından hareketle başladığı çalışmalarına tüm hızıyla devam ediyor. 

 

About Post Author