9 Aralık 2021

EzineTürk

Haberin Doğru Adresi

Çanakkale Süper Amatör Ligin güçlü ve iddialı ekiplerinden EZİNESPOR, gerçekleşen sezon açılış töreni ve hazırlık maçıyla taraftarlarıyla buluştu.

Ezine 22 Eylül Stadında gerçekleşen tören Kurban Kesimi ve dua edilmesiyle başlandı. Ardından Voleybol Futbol A Takım ve Alt yapı sporcuları taraftarlara tanıtıldı.

Saygı Duruşunda bulunulması ve İstiklal Marşının okunmasının ardından hazırlık müsabakasında Ezinespor – Hastanebayırıspor ile karşı karşıya geldi. Ezine Spor sahadan 3-0 galip ayrıldı.

EZİNEPOR Başkanı Efrail Sancar EZİNETÜRK GAZETESİ’ne yaptığı açıklamada, güzel bir yönetimleri ve ekipleri olduğunu ve Ezinespor’a destek olanbir Belediye Başkanı olduğuna dikkat çekerek, “Çalışmalarımıza çok ciddi başladık. Pandemi nedeniyle geçtiğimiz sezon son üç maçımızı yapamadık. Ligin tadı damağmızda kaldı, çünkü 11 de 11 gidiyorduk. İnşallah bıraktığımız yerden devam edeceğiz. Yanılmıyorsam son dokuz maçta sadece 1 gol yedik. Dolayısıyla ciddi hazırlandık. Bugün kamptan çıktık. Ligler 1 hafta ertelendi maalesef ama olsun. Fotbolda başarıyı yakalamak daha doğrusu sporda başarıyı yakalamak sadece bir şeyi doğru yapmakla olmuyor. Bunun bir sürü bileşeni var. Bu bir sürü bileşeni bir araya getirdiğinizde ancak mutlu sona ulaşıyorsunuz. Bunlardan birisi çalışma, bir diğeri futbol şansı, bir diğeri sakatlıkların olmaması, kart cezaları, onun haricinde disiplin gibi bütün bunları biraraya getirdiğimizde inşallah bizde mutlu sona ulaşmak istiyoruz. Ligde cidi rakiplerimiz var. Gruptan ilk iki çıkacak. Ardından çapraz eşleşme olacak. Daha sonra playof ve playout. Kısmet diyoruz. Biz bu sene şuna karar verdik. Biz en sonu düşünmüyoruz, en başını düşünüyoruz. Şimdi fikstürümüz gereği ilk müsabakada Kepezspor ile karşı karşıya geleceğiz. Şu anda Kepezspor maçını düşünüyoruz. İnşallah merdivenleri basamak basamak çıkıp mutlu sona ulaşmayı hedefliyoruz” dedi.     

 

EZİNESPOR BAŞKANI EFRAİL SANCAR AÇIKLAMA

 

EZİNESPOR TEKNİK SORUMLUSU AŞİKAR ÇELİK AÇIKLAMA

 

EZİNESPOR TAKIM KAPTANI CEMİL ÖZKAN AÇIKLAMASI

 

SAYGI DURUŞU İSTİKLAL MARŞININ OKUNMASI

 

KURBAN KESİM TÖRENİ

 

EZİNESPORLU SPORCULARIN TANITIMI