12 Ağustos 2022

EzineTürk

Haberin Doğru Adresi

Çanakkale Süper Amatör Ligin güçlü ve iddialı takımlarından Ezinespor,  imza attırdığı yeni transferleriyle kadrosunu güçlendirdi.

2021-2022 sezonuna mutlak şampiyonluk parolasıyla başlayan Ezinespor, tecrübeli antrenör Aşikar Çelik ve yardımcısı Hüseyin Gündoğdu ile yeniden anlaştı.

Ardından transfer çalışmalarına başlayan Ezinespor yönetimi,  pandemiden dolayı liglerin tamamlanamadığı sezonda da formasını terleten ve daha sonra kısa pandemi sezonunda BAL Ligi takımlarından Boyabat Sporda oynayan Ufuk Sonay, 2018-2019 sezonunda Ezine Spor  formasını giyen ve en son Lapseki Sporda forma giyen tecrübeli futbolcu Ahmet Hüseyinoğlu, Trabzon Spor alt Yapısından yetişen ve en son Trabzon Beşikdüzü Sporda forma giyen Kaan Gören, pandemiden dolayı liglerin tamamlanamadığı sezonda da formasını terleten Batuhan Bilgin, Mehmet Sert ve yine pandemiden dolayı liglerin tamamlanamadığı sezon kalesini koruyan İsmail Yavaşça, Barbaros Spordan tecrübeli defans Berkay Üçüncü, Bozcaada Spordan tecrübeli defans Ozan Can Şenol ve  Ezine’li oyuncular Hakan Şahin ve Alparslan Gencer’le anlaşarak kadrosunu güçlendirdi.

Ayrıca Ezine Spor Yönetimi transfer çalışmalarının devam ettiğini ve kadroya yeni transferlerin yanı sıra Ezineli genç futbolcuların da dahil olacağı ifade edildi.

Ezinespor  29 Eylül’de Küçükkuyu’da Küçükkuyu Sporla, 3 Ekim’de Edremit’te Edremit Sporla, 10 Ekim’de Burhaniye’de Burhaniye Sporla hazırlık maçları yapacak ve 18 Ekimde kampa girecek.

Ezine Sporumuz sezon açılışında 24 Ekim’de Ezine’de yapacağı hazırlık maçıyla taraftarlarıyla buluşacak.

 

 

 

 

About Post Author